Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

stuff do 200 zł


michal1123

Pytanie

hej ;) Prosze was o pomoc w ułożeniu stuffu do 200 zł ;) Chodzi mi o fajerwerki typu : moździerz, rakiety, wyrzutnie. Interesuje mnie kupno w hipermarketach jak biedronka, lidl itp. Z góry wielkie dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Po pierwsze nie wiemy co w tym roku sklepy będą miały za asortyment. Po drugie sklepy bądź co bądź są pod względem różnorodności dosyć słabe. Nie kupisz jakiś cyrkoblitz czy bardzo mocnych petard. Przesyłki nie są drogie i przy kwocie 200zł warto zamawiać przez internet. W jakimś sklepie wysyłka w tej chwili wynosi chyba ok 9zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zgadza się, chociaż ja raczej planuje kupić na bigfun. Pakiety promocyjne za każde kolejne 50zł tylko, że przesyłka 23zł. Ale akurat bigfun bardziej mi pasuje cenowo i jeśli chodzi o produkty. Więc też warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mogę z czystym sumieniem polecić taniefajerwerki.pl
ceny zawsze mieli bardzo dobre, a teraz dodatkowo jeszcze -10%
Napisz dokładnie na co sie nastawiasz, czy porządniejsze rzeczy, czy raczej pierdoły, to Ci ułoże stamtąd stuff
Ile kostek (do jakiej kwoty za szt) itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

potrzebuje jakiś moździerz, kostki to tak do 150 zł jedna jakaś na finał a reszte to przed finałem hehe ;) i jakies rakiety też lepsze jak wyjdzie ponad 200 to nic sie nie dzieje do 250 moge dać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

kostki:
purple tail 15zł
styx 26zł
color melody 30zł
saggitrius 39zł
Splendid river 49zł

rakiety

1975 Exclusive Line 53zł

moździerz

VS-0043 Festival Balls 21,60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyrzutnie

2520 Purple Tail 15zł
Jw4060 Styx 26zł
YHW009 Song 97zł
U17017 Golden Waterfall 22zł
TXB228 Ballet 6zł
GW218-94 Red Colorfull World 12zł
Moździerz:

VS-0043 Festival Balls 22zł

rakiety
1975 Exclusive Line


Wyszło coś ok 252zł oczywiście wybierałem ze strony taniefajerwerki.pl. Może tego jest mało ale masz znakomity konkret SONG


endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...