Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Rzymskie ognie jakie polecacie


pawel1985x

Pytanie

Witam jakie polecacie rzymskie ognie do pokazu na sylwka , Najlepiej nie wybuchajace poprostu efekt swietlny moga byc kilku strzalowe byle polecialy w gore lanych pare metrow. Sa na rynku jaki[es single dostepne bez pozwolenia o podobnym efekcie ? bo ja jakos szukam filmiki przegladam i ciezko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0



ok Temat sledzilem tylko ja szukam czegos co nie wybucha nie pryska i nie pryka jak to ma miejsce w mniejszym kalibrze.


Poprostu ma byc telko lecaca kulka wysoko w gore a chcialbym umiescic 4 sztuki w ukladzie /\/\ tak zeby powstaly 2 "x" po srzyzowaniu.

a po bokach tych XX mialy by byc jakies kostki tak zeby uklad wygladal tak I XX I tylko wlanie szukam wypasionych rzymskich a jeszcze gdyby zostawal ogon na koncu to juz bajka wiec jesli ktos zna taki asortyment prosze dac znac

http://www.youtube.com/watch?v=BFLdIJJ1J8k

oos w ten typ tylko jakos teraz na necie patrze i nie maja na stronie tego w ofercie ma ktos moze pomysl gdzie mozna kupic moze byc inny producent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardzo ci polecam http://www.sklepbigfun.pl/product/view/1347/mega-paki/rzymskie-ognie-36-sztuk są bardzo dobre i sam je mam w tym roku
efekty coś w stylu nostromo, laser tylko że jest więcej kolorów.



bez obrazy ale takimi strzelalem jak mialem lat 15 .szukam czegos z kalibru 1,5" tylko nigdzie nie moge znalezc .Tych co podalem w linku z filmikiem tez brak w klepach i nie wiem czym to spowoowane. A te wszystkie bazooki wybuchaja na koncu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...