Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Problem z zakupionym stuffem z bigfun.


?odzianin

Pytanie

Więc tak ja dzisiaj pierwszy raz złożyłem zamówienie na BigFun. Po wypełnieniu wszystkich danych dostalem taką informacje: Twoje zamówienie zostało przekazane do realizacji. Na wskazany adres e-mail została wysłana wiadomość zawierająca szczegóły zamówienia. Wchodze na mój e-mail a żadnej informacji od nich nie ma. Pocztę mam na o2. Proszę o pomoc i mam pytanie czy pieniądze przepadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie pieniądze nie przepadły, e mail powinien przyjść a jeśli nie dotrze to też się nie martw ( po za tym o2 to g**** tak samo jak wp.pl i inne, polecam na przyszłość gmail.com). W tej wiadomości zapewne będziesz miał listę twoich zakupów i sumę. Po prostu takie potwierdzenie zakupów itp. "paragon"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Więc tak ja dzisiaj pierwszy raz złożyłem zamówienie na BigFun. Po wypełnieniu wszystkich danych dostalem taką informacje: Twoje zamówienie zostało przekazane do realizacji. Na wskazany adres e-mail została wysłana wiadomość zawierająca szczegóły zamówienia. Wchodze na mój e-mail a żadnej informacji od nich nie ma. Pocztę mam na o2. Proszę o pomoc i mam pytanie czy pieniądze przepadły.


Chłopie jak możesz stracić pieniądze jak jeszcze ich nie wpłaciłeś ani kurier nie przywiózł paczki :)


Dziś złożyłeś zamówienie? To czekaj cierpliwie!

Na meila dostaniesz szczegółowy wykaz tego co zamówiłeś. Nie panikuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na meila dostaniesz szczegółowy wykaz tego co zamówiłeś. Nie panikuj.

Mail z wykazem zamówienia wysyłany jest odrazu automatycznie przez system.

Sprawdzałeś może w spamie ?
Jeśli nie dostałeś tego maila to nie ma się co przejmowac, paczka i tak dojdzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...