Skocz do zawartości

R0009-12 Artillery Shells (Triplex)


czesio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Ja się niestety zawiodłem. Efekty może i w porządku, ale wybuch mniej okazały od JW47 który ma przecież mniejszy kaliber. Tylko jedna szelka w miarę przyzwoicie wybuchła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Świetny, dobrze że jednak go zakupiłem :)/>

PS. Masz błąd w tytule filmu. Kalbier nie 1,2 a 1,75 :)/>

Pozdrawiam


Nie mam żadnego błędu, kaliber to 1,2", dokładnie zmierzone, chyba nawet na opakowaniu było napisane 1,2". Mimo kalibru moździerz jest świetny, nie spodziewałem się tak dużych i różnorodnych efektów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie będę się sprzeczał bo może jednak macie racje, może ja coś źle odczytałem. Nie patrzcie na kaliber. Moździerz miażdży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

z racji tego ze juz tylko 3 tygodnie do sylwka to trzeba cos napisac.. Mozdzierz godny polecenia, w tamtym roku mialem 2 wiec i w tym roku trzeba sie postarac zeby byly... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moździerz jest na prawdę dobry i ciężko szukać takiego moździerza w cenie do 26 złoty. ;) Na mnie zrobił wielkie wrażenie, ale na widowni jeszcze większe. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo opłacalny moździerz zaskoczył mnie wielkością efektów. Kulka z craclingiem ma gdzieś o połowe mniejszy efekt ale za to efektowniejszy. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra moździeż.Wiekszość kul miało piekne i szerokie rozpryski,aczykolwiek z 12 kul 3 miały bardzo małe rozpryski,może to był przypadek nie wiem.Ogółem moździeż odjazdowa 5,5/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie moździerz dobry jak za taka cene, większość ładunków miała duże rozpryski, tylko kilka szelek miało zdecydowanie mniejsze - nie wiem co miało na to wpływ. Polecam każdemu kto jeszcze nie miał moździerza :) śmiało brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Nie polecam, miałem go w zeszłym roku. Rozpryski są średnie, prawie jak największe rakiety diabolo. Niektóre szelki mają słabszy efekt, nie wiem dlaczego. Może gorsza jakość wykonania.

 

:67675:/>

Ale za tą cenę można śmiało brać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Za te 30zł można brać, ale wg mnie taki sobie. Jedna szelka poleciała w górę i się nie rozprysła, a dwie się ciągle blokowały w rurze, wolałem nie ryzykować i je zostawiłem. A efekty też nie powalają. Moja ocena 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pieniądze wyrzucone w błoto. Zawiodłem się na tym moździerzu. Za tę cenę można mieć trochę mniejszą ilość konkretynch szelek SP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wczoraj odpaliłem przed ostatnią kule tego moździerza. Ogólnie to za tą kase może być ale ja go już nie wezmę. Tylko jedna szeleczka bardzo ładnie się rozprysła, reszta może jak strzał z wyrzutni 30mm. A jedna prawie nie miała efektu tylko taki potężne bummmm z czymś takim srebrnym pyłem bo nie wiem jak to nazwać. reszta miała tylko zielone efekty, jeden czerwony i jeden ten bardzo głośny. 6/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titanium salute?

 

 

Raczej tak ale nie jestem pewie. Może chinczyk złego prochu i gwiazdek dosypał, bo bum było zauważalnie o wiele głośniejsze od reszty szlek. A było prawie zero efektu, tylko jedno ramie takie zielone ale była według mnie prawie najlepsza dzięki temu hukowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

https://www.youtube.com/watch?v=kRSTIL3pwGs

 

Mój filmik tego moździerza, jest to wersja z 6 kulami, została mi jedna szelka, niestety nie nagrałem czerwonej ani tej z tym baardzo głośnym hukiem. Mimo to ostatnia szelka w filmiku była bardzo podobna do tej głośniej tylko że miała troszkę więcej koloru od tamtej. Moździerz można kupić ale nie jest jakiś super opłacalny. Tylko czerwona peonia była godna uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...