Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Proszę o pomoc w dobraniu stuffu do 200zł.


?odzianin

Pytanie

Więc tak zakupy będę robił tylko w jednym sklepie, obojętnie jakim, ważne by mnie nie oszukali. Chcę by mój stuff nie przekroczył 250zł. Interesują mnie bardziej rakiety niż wyrzutnie. Dużo petard naprawdę głośnych hukowych mniejszych i tych większych. Liczę na pomoc was doświadczonych piromaniaków :P Chce mieć zabawe przed i po sylwestrze. Daję foto jaki stuff zrobiłem ja. Możecie go poprawić bądź ułożyć jakiś dobry od nowa.
51882178144788330648.jpg
http://www.iv.pl/images/51882178144788330648.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na pewno na twoim miejscu odrzuciłbym te Achtungi. Szczególnie jeśli chcesz wydać na nie aż 80zł. Ja z petard bazowałbym się praktycznie wyłącznie na FP3 I FP3S. Jestem ciekawy czy miałeś już zestaw z dużą ilością wyrzutni. Sam kiedyś do nich nie byłem przekonany a teraz stawiam je ponad rakietami. Zamiast wszelkich rakiet moździerze. Sam chcę dobrać stuff do twojego przedziału cenowego. Niestety dawno nie śledziłem rynku i mam nadzieję, że mi też pomoże jakoś pośrednio ten topic. Pozdrawiam, skromnie liczę, że chociaż troszeczkę pomogłem. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jaka jest różnica między TP2 a FP3 small? duża? A jednak może wziąść NitroBomb? Miałem je rok temu i chyba są w miare dobre ale czy lepsze od FP3? Albo Piratek 2?

Ewentualnie stuff z Big Jumbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przeczytaj parę tematów na tutejszym forum a dowiesz się sporo i możliwe, że bez naszej pomocy ułożysz sobie zestaw. Miałem NitroBomb i są słabsze od FP3, i to zauważalnie. Nie opłaca się nic poniżej FP3 z "tych głośniejszych", mają po prostu super cenę jeśli chodzi o huk/jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jaka jest różnica między TP2 a FP3 small? duża? A jednak może wziąść NitroBomb? Miałem je rok temu i chyba są w miare dobre ale czy lepsze od FP3? Albo Piratek 2?

Ewentualnie stuff z Big Jumbo


Wywal achtungi i wrzuć pare paczek FP3 small :) NitroBomb też są mocne i też możesz ich pare paczek wrzucić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale tam są tylko small. Edytowałem, zakupy mogę zrobić w każdym sklepie. Byle był sprawdzony i w miare tani. Tylko że jak z bigjumbo to wszystko z bigjumbo jak z TF to wszystko z TF. Proszę o ułożenie stuffu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...