Skocz do zawartości

[WojtekPirotechnik] Stuff na Sylwester 2012/2013


WojtekPirotechnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy ponownie :) Zamówienie doszło do mnie, ale nie miałem czasu wrzucić fotek.wszystko zgodnie z planem ! Polecam sklep fireworld.pl.Teraz zrobił się już niezły stuffik, będzie zabawa :) Fotki: ( kliknijcie na miniaturkę a otworzy się zdj w pełnym rozmiarze )
898f7e7aeeaf610bm.jpg
1f901e5c6447aa9dm.jpg
e0319e02863106d3m.jpg
Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację...strzelam prawie cały dzień ;D Myślę, że dokupię jeszcze na straganach korsarze kilka paczek jak mi nie starczy.Ale obiecałem sobie, że nic więcej większego już nie kupię i tego dotrzymam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie :)
Ostatnie zakupy w markecie za dokładnie 19,90 :)
Link do zdjęcia(nie wiem dlaczego wyszło w takiej jakości, w aparacie wyglądało normalnie, a aparat bardzo dobry :)):Kliknij tutaj aby obejrzeć zdjęcie
A co kupiłem? :)
3xCyrkoblitz P7021 i 3x Cyrkoblitz P7022 ( mogłem wziąć w sumie 6x P7022 jak teraz patrzę na efekty ale były takie opakowania tylko po 6 sztuk i mieszane) :D
4x K0201 i 5x K202 :)
3x Silver Fountain od Maxsema( były na sztuki )
1 paczka P1203 ;)
Teraz to już naprawdę jest koniec i nic nie dokupię :) Zabawy będę miał myślę aż nadto :D Później może dam foto całości, teraz nie chce mi się wyciągać i rozkładać ;D
PS.Ogółem to na zdjęciu nie ma jeszcze 2 paczek K0201 z Maxsema które jeszcze kupiłem wcześniej, w sumie to jedna bo zrobiłem z kolegą niedawno spotkanie i poszła paczuszka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zabawy w sam raz, efektów na niebie widzę że się nie spodziewasz, ale na ziemi będzie niezły huk. Jak na pierwsze internetowe zakupy jest ok. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do zabawy w sam raz, efektów na niebie widzę że się nie spodziewasz, ale na ziemi będzie niezły huk. Jak na pierwsze internetowe zakupy jest ok. ;)

Tak dokładnie, tzn. wiesz jedynie rakietki/cyrko będzie efekt na niebie, ale kilka fontann jest i Ballet, gwizdków też będzie ok. 100 także spoko :D Ja bardzo lubię petardy i art.różne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie :) No i w końcu się doczekaliście te kostki :DD Wczoraj byłem w Polo i kupiłem 3x Backyard Fun bo miałem akurat bon 20zł + 10 dołożyłem ;) I symbolicznie - 3 paczki Piccolo, z czego jedna już dzisiaj poszła(chciałem więcej, ale u mnie na bazarze 2zł/paczkę :D Wiadomo, że już nic nie dokupię...Wydałem trochę ponad 150zł(jednak granicę przekroczyłem) hehe.Zdjęć pewnie niestety nie dam ponieważ zaraz wyjeżdżam do rodziny na sylwestra i wracam dopiero 1-szego stycznia.Życzę wszystkim wybuchowego i bezpiecznego sylwka :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...