Skocz do zawartości

KONKURS - sklepy bez KOMETY - dyskusja


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje sponsorowi. A wiecie co mnie dziwi, że osoba która wygrała pierwsza wyrzutnie 19sh 1,2'' ( BF ok. 51zł ), a moja 25sh 1'' (BF ok. 49zł). Zakładając ,że kostka 100sh będzie miała kaliber 0,8''.
I te komplementy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacu wygrałeś i jeszcze ci mało? Powinieneś się wstydzić. Bo dziękuje to powinno być na samym początku a nie wybrzydzanie. Obyś więcej nic nie wygrał bo ni umiesz docenić tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jacu wygrałeś i jeszcze ci mało? Powinieneś się wstydzić. Bo dziękuje to powinno być na samym początku a nie wybrzydzanie. Obyś więcej nic nie wygrał bo ni umiesz docenić tego.


Miałbyś plusa jak by były
Ale dobra wygrał to wygrał jak wygra jeszcze raz , trudno.... nie mamy wpływu na to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla JacuQM i karasiuna - wiele wyrzutni 1" dorównuje tym 30mm, więc być może będziesz mile zaskoczony. ;)
Nie ma co narzekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Manile i to genialna kostka, przebija niektóre 1,2", natomiast bardzo dziwi mnie zachowanie JacuQM, które jest po prostu niedojrzałe i nietaktowne.

Kometa jak zwykle zaskakuje pozytywnie pomysłowością w tworzeniu kolejnych tematów konkursowych, za co należą się duże gratulacje - tak trzymać! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2012r. wylosowaliśmy zgłoszenie od użytkownika forum o nicku: Marcin_Pce
Gratulujemy:)
Nagrodą jest wyrzutnia 25-cio strzałowa 1,2" Teheran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziękuję bardzo :P/>

Juz nie moge sie doczekac pierwszej konkretnej kosteczki w tegorocznym arsenale :)/>



Gratulacje. Marcinie i do zobaczenia w Częstochowie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Pani Agnieszka ogłosi zwycięzce koło wieczora, poza tym dostawaliście jakieś maile zwrotne z potwierdzeniem, że zgłoszenie zostało zaakceptowane czy coś ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znamy już kolejnego zwycięzce ?


NIE!!! Poznamy dopiero jak P. Agnieszka napisze. Zawsze wyniki są między godziną 18:00 a 22:00. Czekaj cierpliwie

Sylar nie dostawaliśmy żadnych potwierdzeń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: będzie jak będzie, szybciej jak będzie, nie będzie.

Po drugie: nie wszystkie skrzynki obsługują polecenia potwierdzenia przeczytania wiadomości, tak więc chill out man ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...