Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Proszę o radę.


secound

Pytanie

Witam
Chciałbym się Was poradzić :)
Mianowicie na tegorocznego Sylwestra chce kupić jakieś wyrzutnie. Budżet przeznaczony na to nie będzie imponujący 60-100 zł Mój problem polega na tym: mam dwie opcje:

1. Poczekać do (prawie) końca grudnia jak hipermarkety wyrzucą fajerwerki na sklepy: W tamtym roku dość ciekawie było w Polo markecie, Lidlu. Po wcześniej przeglądniętych gazetkach iść i zaopatrzyć się.
2. Zrobić zamówienie na korsarzu, (dostawa gratis).

Proszę o Wasze rady, co Wy byście zrobili.
Jeśli temat napisałem w złym dziale to proszę o przeniesienie go.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Moim zdaniem lepiej skorzystać z oferty Korsarza, masz tam większy wybór i lepsze ceny niż w hipermarketach. Na dodatek na 99% dostaniesz to co chcesz, a nie będziesz musiał się dostosowywać do aktualnej oferty marketów.
Za taką samą cenę dostaniesz więcej produktów, które dodatkowo będą ciekawsze i lepsze niż w sklepach.

Przy okazji gratuluje konkretności tematu i dobrego samego stylu - post jest zrozumiały, poprawny gramatycznie i interpunkcyjnie, a przy tym na temat. To rzadkość wśród nowych uzytkownikow. Kategoria oczywiście również jest dobra.

Daj znać, co zdecydujesz, to ułożymy Ci jakieś propozycje ciekawych produktów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam i dziękuje za zainteresowanie.

Prawdę powiedziawszy zdecydowałbym się na zakupy w Korsarzu gdyby nie to, że w tamtym roku bardzo ciekawe wyrzutnie miał Polo Market, konkretnie chodzi mi o 3 wyrzutnie importera Śmieszek (The Magic Key, Sky Buster i Backyardfun)które kosztowały śmieszne pieniądze (9,99) na to jak ładnie strzelały. Odpaliłem razem 2x Backyardfun + fontanna ballet (triplex) efekt mnie powalił za cenę 25 zł. Dlatego liczę, że w tym roku też będzie można znaleźć w marketach coś ciekawego/niedrogiego ;)Mam pewne priorytety: chciałbym dobrze zagospodarować pieniądze, nie kupić za wszystko jednej większej wyrzutni, tylko kilka mniejszych dobrze dobranych i wartych swojej ceny. Jeśli znacie takie wyrzutnie to proszę się ze mną nimi podzielić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

-TXB462
-SM9882
-P7039
-JW4060
-JW26
-FP3/SMALL

Razem= 117,74zł

Dobre, sprawdzone, różnorodne wyrzutnie z których powinieneś byc zadowolony :)
( efekty wyrzutni możesz zobaczyc na youtube )
Dodatkowo polecam wziąc fp3/small :) bardzo dobre petardy, huk podobny do słynnych achtungów więc myślę, że warto wziąc tą 1 paczke.
Trochę przekroczyłem Twój budżet, więc gdybyś stwierdził, że ostatecznie zostajesz przy 100zł i ani złotówki więcej to możesz odrzucic te petardy oraz TXB462.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam
Widzę, że jesteście jednak za wcześniejszym kupnem w Korsarzu, i ja coraz bardziej chylę się ku temu. Dziękuję za podpowiedzi, jak na razie moim pewniakiem jest wyrzutnia Styx, nad resztą cały czas się zastanawiam/oglądam filmiki. Czy możecie mi polecić jakąś flarę najlepiej czerwoną, czy taką flarę bezpiecznie można trzymać w ręku?
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zapoznaj się z tematem: http://www.forumfajerwerki.pl/topic/9348-race-krotki-opis/page__p__87772__hl__flary__fromsearch__1?do=findComment&comment=87772
Flary meczowe z tego co się orientuje odpalane sa nie od źródła ognia, a w wyniku przekręcenia (wykręcenia) tuby, takie używane są na meczach i takie są najbezpieczniejsze. Innych nie polecam trzymać w ręku ze względu na możliwość wybuchu. W jakim celu te flary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poki chciałbym trochę urozmaicić nimi Sylwestra :)
O dalszych moich postępach w wyborze kostek będę informował na bieżąco w tym temacie. Na tą chwile na pewno kupię: Styx JW09 i JW06.
Dziękuje Wszystkim za sugestie i proszę oczywiście o więcej. Co sądzicie o Żukach P0003A ?, chciałem kupić coś do zabawy jakiś jeden artykuł najlepiej żeby trochę świecił i wybuchał co polecacie?
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dodam pare produktów od siebie, tak dla urozmaicenia:
- JF09 mix fontann
- JFS1 Świece dymne. Jak za taką cene robią bardzo ładny, gęsty i kolorowy dymek.
- P4060 Stroboskopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poki dzięki napewno skorzystam z stroboskopów, w połączeniu z 2 szt. flar czerwonych będzie ciekawie wyglądać :)
Mam jeszcze pytanie: który z tych produktów wybrać/co warto kupić:
- JM02N - Kamikadze (nie wiem ilu szt. dotyczy cena)
- JM06-2 - Albatros
- P5008 - Helikopter
- W504 - Mały Kamikadze

I jeszcze proszę o propozycje rakiet (z korsarz) do 20 zł :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poki dzięki napewno skorzystam z stroboskopów, w połączeniu z 2 szt. flar czerwonych będzie ciekawie wyglądać :)
Mam jeszcze pytanie: który z tych produktów wybrać/co warto kupić:
- JM02N - Kamikadze (nie wiem ilu szt. dotyczy cena)
- JM06-2 - Albatros
- P5008 - Helikopter
- W504 - Mały Kamikadze

I jeszcze proszę o propozycje rakiet (z korsarz) do 20 zł :) Pozdrawiam.


Rakiety : JR8 Diabolo

i

W504 Mały kamikadze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poki dzięki napewno skorzystam z stroboskopów, w połączeniu z 2 szt. flar czerwonych będzie ciekawie wyglądać :)
Mam jeszcze pytanie: który z tych produktów wybrać/co warto kupić:
- JM02N - Kamikadze (nie wiem ilu szt. dotyczy cena)
- JM06-2 - Albatros
- P5008 - Helikopter
- W504 - Mały Kamikadze

I jeszcze proszę o propozycje rakiet (z korsarz) do 20 zł :) Pozdrawiam.


Mały kamikadze- najopłacalniejsze z wyżej wymienionych

JR4- o dziwo spore efekty jak na tego typu rakiety i tą cenę, ale rakiety jak to rakiety, bez rewelacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...