Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

,,pokaz'' do 150 złotych


wariat096

Pytanie

Witam. Planuję kupić fajerwerki na b-f do 150 złotych (z przesyłką)
O to moje planowane wyrzutnie na ,,pokaz'':
-Saturn missiles T2548 x4
-Bingo jw17
-Punk P7013
-Yellow/purple peony TXB821
-Purple tail TXB206
-Haiti P7229
-Guliwer SM9858
-BATTLEFIELD TXB280C
Będzie razem 131,19 zl bez przesyłki

Oraz gratisy + z poprz. sylwestra
-SM9824 "MISSILE"
-kolejne JW17 "BINGO
-JW90 "SHOW OF FIREWORKS"
-JF10 "TROLE
-oraz ballet z triplexu

Jak myślicie? Czy wybrałem dobre wyrzutnie na taki małobudżetowy ,,pokaz''? A może kupić tzw. ,,pewniaki''?
Proszę o wypowiedzi bardziej doświadczonych pirotechników :) Im więcej tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zamiast Guliwera wziąłbym Wenus lub Kasjopeje. reszte bym zostawił chociaż ze względu na to, że fajerwerki to też nieznana do końca odpowiedź - dopiero po odpaleniu dowiesz się czy dany pradukt jest naprawde taki jaki oczekiwałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po dluższym czasie wielkiego dylematu w końcu coś powybierałem. Okazało się, że z kolegą uzbieramy 300 zł :) Więc na finał weżmiemy new age z zestawu promocyjnego +300 :D Myślę, że to dobry pomysł. O to wyrzutnie, które wybrałem:
-T2548 x4
-P7013
-P7201
-TXB206
-GM9016B
-JW4060
-TXB421
-TXB280C
Wyjdzie 153 zł + przesyłka (troszke więcej niż zakładałem) Lecz nadal mam dylemat do tych 2-óch ostatnich. Ciągnie mnie do nich spory kaliber, ale przez to jest mało strzałów i obawiam się czy będe z nich zadowolony. Myślę, że new age nie zawiedzie mnie w finale :)

Proszę o kolejne rady doświaczonych fajerwerkomanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Expert

new age , nie polecam ! cienizna ;/ kostka nei strzela 3 strzaly na raz tylko po jednym w kazda strone , i jeszcze robi to tak wolno ... jw90 lepsze juz jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

new age , nie polecam ! cienizna ;/ kostka nei strzela 3 strzaly na raz tylko po jednym w kazda strone , i jeszcze robi to tak wolno ... jw90 lepsze juz jest :D

New Age to kostka typu "Z" także ciężko, żeby strzelała jak JW90. Osobiście mi JW57 podoba się i to bardzo. Może nie nadaje się na finał, ale w środku pokazu daję radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...