Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Co Na finał


endriu123457

Pytanie

Witam was i mam pytanie chcę na finał kupić kątówkę i mam na myśli Krete z Komety (kupuje tylko i wyłącznie na fk). Ale może wy z doświadczenia podacie mi jakąś inną kątówkę nie musi być z komety do 90zł.

Pozdrawiam endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Czemu akurat ten sklep ?
Na chwile obecną jest bardzo mały wybór, a do tego ceny wyższe niż np. na bigu
Na twoim miejscu dołożyłbym 5zł i kupił SL25/01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Uważam ze Kreta to bardzo dobry wybór. Któraś z kostek P760* będzie ok. Ja na mój finał chce dać Gold Nagoje.
Mimo to propozycja Artura tez nie wydaje się zła.
A nie chcesz jakiegoś onerowa dołożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jmj na one rowa mi już kasy nie starczy a jw42 na finał to lipa lub jw90. Wybieram kostke SL25-01 VOYAGER 1 bo jest szybka i ładna efekty zapewne na zywo powalą na ziemię :D Dzięki Arturo :). Temat do zamknięcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak na Fk będa tw wyrzutnie z Gaoo co mi tak Arturo ; ) przesłał te linki to zabiore któraś z nich. Dlatego chce na Fk bo mam tat 300pkt =30zł i chce to wykorzystać + do tego darmowa przesyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie rób wiochy i zamawiaj na BigFunie. Ogólnie pierwsze słyszę o darmowej wysyłce i z tego co wiem to najbliższa promocja/akcja będzie w Październiku. I za te 30 zł nic fajnego i dobrego nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie rób wiochy i zamawiaj na BigFunie. Ogólnie pierwsze słyszę o darmowej wysyłce i z tego co wiem to najbliższa promocja/akcja będzie w Październiku. I za te 30 zł nic fajnego i dobrego nie kupisz.


Do Bielska i Krk jest wysyłka za darmo a poza tym na wyrzutnie przeznaczam do 100zł + to 30zł na art różne :). I właśnie w Październiku dopiero będę miał te 100zł :f_a::wub: i nie wiem czy nie zabiorę TXB475 Painting Sky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

FK to najdroższy sklep więc nie polecam. Ale jak już się uparłeś to zgłoś się do majstra może uda się coś taniej utargować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Domin, proponowałem, ale nie to nie łaski bez :) jeśli lubią przepłacać to trudno. Nie rozumiem takiej polityki jaką prezentują tu niektóre osoby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...