Skocz do zawartości
  • 0

Grom-Zbig zakupy


sokol

Pytanie

Co chce kupić:
YHW009 Song of Fight
FC3001 Kongo/JF04_6 Silver Cascade
3775 Voo Doo
R20072 Perfect x2
W504 Mały Kamikadze
JW25 Cudak Battery/JW20 Don't Worry Be Happy
JW31 Crazy Whistling Comets
JW69 New Generation 13


Co mam:
- JW4055 Mont Everest
- JW09 (JW4060) Styx
- JW26 Katmandu
- SM9882 Red Meteor
- SM9880 Babel
- JW90 Show of Fireworks
- P7016 Rapid Saturn 25sh x4
- JF04 Silver Cascade
- T0519N Small Star Rocket
- JF66 Flash
- FP3-NEW Decybele
- 10metrów lontu VISCO
- GWM5034 Splendid River
- GWM6362V Festival Day
- MC098 Blue Sky
- VS-0046 Arillery Shells 2"
- T6237 Magical Shots 15
- GWM5046 Colorful Fireworks
- PL03 Romb XXL x5
- K1130C7 Saturn Missile Battery 25


Moje pytanie czy dobry mam plan na zakupy w Gromie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A skąd jesteś że masz dostęp do tej hurtowni :) Hurtownie bardzo polecam ! może jak wejdziesz nie będzie miła atmosfera ale jak zobaczą że tyle kupujesz na hurt to wszystko ci doradzą, dorzucą gratisy i atmosfera się zmieni tak jest na początku. Nie trawią jak idziesz i kupujesz 1sztukę i wychodzisz bo to jest zawracanie dupki :) Ale jak kupujesz więcej to zaraz tobą się zajmą. Sklep może nie jest duży ale wybór na magazynie jest!:) dobry. Także polecam tą hurtownie szczególnie bo są niskie ceny, nie to co na stronach www. Ja dopiero zakupy robię w listopadzie na początku grudnia bo nie ma kolejek. Ostatni tydzień do sylwestra to kolejka się zakręca i nie wydają drobnych tylko papierki :) bo nie mają czasu. Dobra rada na początku powiedź im że idziesz po pudło. Pudełka masz na dworze bo jak tyle bierzesz to w siatach się nie pomieści. Później jak będzie ci dawał rzeczy to będziesz sobie wkładał do pudła i układał bo te siatki dużo nie pomieszczą. Sklep może być zamknięty poszukaj ich w pomieszczeniach bo tam szykują paczki na pokazy tylko nie wchodź nigdzie sam bo cię opieprzą to tyle z mojej strony miłych zakupów :):):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jestem z Tychów jadę sobie do Czestochowy pociągiem. To co na wstępie mam zrobić? I gdzie pomieszczenia, bo jade tam pierwszy raz jak mam ich szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jestem z Tychów jadę sobie do Czestochowy pociągiem. To co na wstępie mam zrobić? I gdzie pomieszczenia, bo jade tam pierwszy raz jak mam ich szukać?


Z pkp kieruj się na jasna górę jak będziesz na jasnej górze pytaj o rynek wieluński jak trafisz na rynek wieluński na rogu będziesz mieć biedronkę idź pod nią i kieruj się w kierunki zachodnim ale po lewej stronie. Nie wiem która to jest brama, ale to jest w bramie będziesz mijał taki sklep ogrodniczy i tak dalej. Przed bramą będzie pisać hurtownia fajerwerków. Można inaczej z drugiej Alej Najświętszej Maryi Panny w autobus numer 26 kierunek grabówka i jechać do przystanku rynek wieluński. Wszystko będzie pisać i mówić w autobusie który przystanek.

Wejdziesz w bramę wy podwórko to cały teren jest ich, idziesz prosto bo lewej stronie będą kilka drzwi, to są ostatnie takie nowe i białe drzwi tam cię na kamerce zauważa i powiedzą słucham pana :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pierwszy raz słyszę aby obsługa Gromu marudziła lub robiła problemy podczas zakupu jednej kostki. Często jestem tam po małe i duże ilości. Zawsze jak jestem ludzie kupują dużo i mało. Ktoś przychodzi po paczkę rakiet czy petard i jest zawsze normalnie obsługiwany.

Z trafieniem nie będziesz miał problemu. Po wyjściu z PKP kieruj się w stronę Jasnej Góry. I pytaj o Rynek Wieluński. To taka ulica z 2 dużymi parkingami na któej jest masa sklepów z pierdółkami. Grom poznasz po szyldzie FAJERWERKI GROM ZBIG oraz OKULARY. W sezonie letnim zajmują się również sprzedażą okularów.

Mapka polecam na zumi.pl z dworca piechotą masz 20 min :)

Rynek Wieluński jest za Jasną Górą więc jak dojdziesz do Jasnej to masz Groma jakieś 200m :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Małe zmiany w liście zakupów:
JW25 Cudak Battery
YHW009 Song of Fight
R20072 Perfect
JF09 Fontanny jakieś
JF66 Flash
W504 Mały Kamikadze
SM9858 Guliwer
Lont 10m
SM2126 MC3
SM9881 Hi-Tec

Te gratisy to dorzucają? Na co moge liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Małe zmiany w liście zakupów:
JW25 Cudak Battery
YHW009 Song of Fight
R20072 Perfect
JF09 Fontanny jakieś
JF66 Flash
W504 Mały Kamikadze
SM9858 Guliwer
Lont 10m
SM2126 MC3
SM9881 Hi-Tec

Te gratisy to dorzucają? Na co moge liczyć?



Oj nie wiem może jak powiesz gratis coś dostanę haha, ja dostałem fp3 samll 1 paczkę :D radość była chodź co to na taką hurtownie. Przy okazji jak będziesz w hurtowni spytaj czy jest wyrzutnia P7013 Punk (kometa) i za ile :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gratisy to dają przy większych zamówieniach oraz jak płacisz gotówką.

marcinox ty się ciesz że dostałeś ta paczke fp3 bo nie wiem co ty oczekujesz od nich. Ceny jakie tam sa nie wymagają dawania gratisów. Gratisem jest cena a to co dostajesz to ich dobra wola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie liczcie na gratisy, oni mają klientów którzy kupują za grube tysiące, mają też zlecenia na pokazy za spore sumy. To poważna firma a nie sklep internetowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do stuffu to zapowiada się bardzo interesująco posiadasz już dobre wyrzutnie i petardy i czekam na zrealizowanie planu w hurtowni. Nie czekaj na gratisy bo ich pewno nie dostaniesz.

Pozdrawiam

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0


...mają duże braki -.-


Brak to ty jesteś :)

Gówna za przerposzeniem nie bedą trfzymali dla jednego klienta. A jak już coś chcesz to zamamwiasz i na drugi dzień ściągają z magazynu. Nie wiem co masz na myśli brak. Bo wszystiko co potrzeba zawsze jest :) czekam na uzasadnienie twojego stwierdzenia
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ciekawe, żę byłem z nimi w korespondencji meilowej i zapewniali mnie ze wszystko jest -.-

A myślisz ze tylko ty kupujesz? To nie sklep tylko hurtownia i nikt tam na ciebie nie będzie czekał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ciekawe, żę byłem z nimi w korespondencji meilowej i zapewniali mnie ze wszystko jest -.-

Dlatego następnym razem zadzwoń dzień wcześniej i nie będziesz potem zawiedziony na miejscu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...