Jump to content
dawolf

19.08.2012 - Dni Limanowej - Kometa (Niepołomice)

Recommended Posts

Data:19.08.2012
Godzina:22:00
Miejsce:Most przed Limanowskim Domem Kultury
Miejscowość:Limanowa (woj.małopolskie)
Wykonawca:Kometa (z Niepołomic k.Krakowa)
Podkład muzyczny:Oliver Shanti & Friends Sacral Nirvana (Long Version) - Tai Chi Too
Czas trwania:5,30 min.
Max kaliber:5"
Film:

Jak już to Kometa jest z Niepołomic i przynosi wstyd branży robiąc takie badziewia...

fps

Jak już to Kometa jest z Niepołomic i przynosi wstyd branży robiąc takie badziewia...

fps

Dzięki za poprawkę,post już poprawiony.A jeśli chodzi o pokaz to uwierz ,że budżet bardzo ograniczał,a teren jeszcze bardziej.Teoretycznie takie kalibry nie powinny być użyte w tym miejscu :] Zresztą widać na filmie,że za blisko stałem,a część publiczności była o wiele bliżej.W spór nie zamierzam wchodzić,bo tu też chodzi o konkurencje.

Dla mnie pokaz z brakiem fianłu to nie pokaz. Nic szczególnego w tym pokazie nie było. Sory za taką krytykę ale ostatnio co do pokazów wysoko poprzeczka jest ustawiona i trzeba się postarać aby coś wyszło lepiej :)

Budżet pokazu tutaj nie był problemem, bo po ilości materiału można stwierdzić, że wcale nie był "głodowy", problem tkwił raczej w tym, że to nie był pokaz, tylko utylizacja towaru :)

5" 40m od publiki, Panom z Komety gratuluję inteligencji i wyobraźni. Poza tym lepszy "pokaz" strzeli szympans z gwoździa, taka prawda. Takie coś nie powinno mieć miejsca w mieście o populacji ok. 15000 mieszkańców. Z resztą zobaczysz już w niedzielę co da się zrobić za nieduże relatywnie pieniądze...

fps

5" 40m od publiki, Panom z Komety gratuluję inteligencji i wyobraźni. Poza tym lepszy "pokaz" strzeli szympans z gwoździa, taka prawda. Takie coś nie powinno mieć miejsca w mieście o populacji ok. 15000 mieszkańców. Z resztą zobaczysz już w niedzielę co da się zrobić za nieduże relatywnie pieniądze...

fps

No odległość była troszkę większa,ogólnie ludzie się pchali do bramek,ale ochrona ich "przeganiała".Jeśli chodzi o strefę i odległość to niebyła decyzja firmy.Przydzielili teren,a tu nagle przed pokazem zmiana,przyleciał burmistrz i podpisał zgodę na strzelenie z tego mostu,chociaż Panom to się naprawdę nie uśmiechało.Ogólnie pokaz to był trochę lipny,z resztą powiedziałem na miejscu ekipie co mi się nie spodobało.Szczególnie brak singli,wachlarzy,min itp. (nie było miejsca w strefie) w pokazie strzelanym do muzyki to z góry jest kicha (dla pasjonatów/profi;ludziom to się wszystko podoba-byle "dużo,głośno,kolorowo" najlepiej same kulki,w tym 50% salute xd).
A jeśli chodzi o populację mieszkańców to jest większa niż piszesz :)
A w niedzielę to gdzie strzelacie?Impreza prywatna?

No odległość była troszkę większa,ogólnie ludzie się pchali do bramek,ale ochrona ich "przeganiała".Jeśli chodzi o strefę i odległość to niebyła decyzja firmy.Przydzielili teren,a tu nagle przed pokazem zmiana,przyleciał burmistrz i podpisał zgodę na strzelenie z tego mostu,chociaż Panom to się naprawdę nie uśmiechało.Ogólnie pokaz to był trochę lipny,z resztą powiedziałem na miejscu ekipie co mi się nie spodobało.Szczególnie brak singli,wachlarzy,min itp. (nie było miejsca w strefie) w pokazie strzelanym do muzyki to z góry jest kicha (dla pasjonatów/profi;ludziom to się wszystko podoba-byle "dużo,głośno,kolorowo" najlepiej same kulki,w tym 50% salute xd).
A jeśli chodzi o populację mieszkańców to jest większa niż piszesz :)
A w niedzielę to gdzie strzelacie?Impreza prywatna?

Poczekaj 3 dni i zmienisz zdanie. Badzie pokaz na samych bombach, ale za to sporo kanałów. Poza tym w ostatnim pokazie nie użyłem tylko 24ch i jaki efekt :P Strzelać po prostu trzeba umieć.

Populacja wg. wikipedii, czyli raczej to ja mam rację :P

fps