Skocz do zawartości

Lokum w Gdańsku


luxor

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może jakieś namairy na lokum w Gdańsku blisko SKM dla dwóch osób? Może być całe mieszkanie lub pokój. Max 550 zł z opłatami (na głowę). Na razie mamy awaryjny pokój, ale aż w Gdyni i to trochę daleko do PG. Szukałem już sporo i co możliwszego to już zajęte. Będę bardzo wdzięczny za jakieś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm popytam znajomych czy nie mają czegoś jak coś to dam znać. Jeśli będziesz szukać na własną rękę to powiem ci że zatrzymaj się w Wrzeszczu wtedy masz blisko skm, pkp, pks różnego rodzaju galerie Manhattan kino basen i wiele wiele innych rzeczy. Dobre też jest Przymorze albo sam Gdańsk Główny. Osobiście sam mieszkałem w Wrzeszczu i za 2 lata chcę tam wrócić bo zakochałem się w tym mieście :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście też popytam :) i zgadzam się z poprzednikiem.wrzeszcz jest wyśmienitym miejscem do zamieszkania, wszędzie blisko (dworce,skm,autobusy,tramwaje,cetra handlowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc, ale chyba już coś będę miał ( w czwartek jadę podpisać umowę więc powinno być ok ) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie tzeba uważać, czy zadupie czy duże miasto można się nadziać, ale dzięki za radę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale uwierz mi że są uliczki w Gdańsku gdzie jak nawet idziesz dużo osobową ekipą to możesz się nadziać na niezłą kose ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh pamiętam jak na Jarmarku św Dominika jakieś 2 lata temu patrze a jakiś 3 dresów idzie na takich 2 kolesi i zaczynają się lać a jakieś 10m od nich 3 policjantów stoją i udają że nic nie widzą babka do nich podeszła i mówi czy nie widzą że tam się leją a oni a no faktycznie a drugi dodał nie no troszkę się poszarpią i pójdą XD dopiero zareagowali jak jeden leżał na ziemi i okładali go XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...