Take care of safety!

 

Coronavirus (COVID-19) poses a very serious threat to many people in the world. However, we can all help stop the danger. If possible, stay home to protect yourself and others.

If you want to learn more about the current situation and the recommendations of the World Health Organization (WHO) -> click <-

Jump to content

Kuba_00

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Kuba_00

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Interesuje mnie raczej sprzedaż całości, bo, nie chce się bawić w sprzedawanie pojedynczych produktów.
 2. Po pierwsze nie wiem gdzie w mojej wypowiedzi naskoczyłem na niego jedynie wspomniałem , że cena jest do negocjacji co zresztą napisałem mu na pw, ale no niestety polskie comunity i już więcej Ci taki nie odpisze najpierw zawraca głowę, a później kontakt się urywa, po drugie proszę bardzo mój temat może trafić do kosza tylko proszę powiedz mi w jakim temacie mam wystawić ogłoszenie, gdyż jest ich pełno, ale niestety większość jest bardzo ograniczona do poszczególnych produktów, a jak widać u mnie jest trochę różnorodności. Mam nadzieje, że tym razem nie „naskoczyłem” na nikogo
 3. A kto powiedział, że cena nie jest do negocjacji ? Nawet napisałem w konwersacji z tobą ( jak już piszesz na ty ), że jestem skłonny do negocjacji.
 4. Cześć Mam na sprzedaż trochę zbędnego mi stuffu. Na pierwszym zdj wszystko jest zapakowane w oryginalne folie. Sprzedaje jedynie całość.
×
×
 • Create New...