Take care of safety!

 

Coronavirus (COVID-19) poses a very serious threat to many people in the world. However, we can all help stop the danger. If possible, stay home to protect yourself and others.

If you want to learn more about the current situation and the recommendations of the World Health Organization (WHO) -> click <-

Jump to content

user12345

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About user12345

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dwa typy wyrzutni: 1) wyrzutnia prezentacyjna (konkretny efekt) - nabywana dla chęci obejrzenia konkretnego efektu - kilkunastostrzałowa - bez finału - [w założeniu] o długim czasie utrzymania się efektu - [w założeniu] o dużej separacji i kontraście - bez strzelania kątowego - o dłuższym czasie trwania i przerw - bez konieczności specjalnej poligrafii przykładowo: 1) 16 chryzantem; 2) 16 czerwonych migoczących gwiazdek --------------- 2) wyrzutnia pokazowa - wieloefektowa i dynamiczna - o krótkim czasie trwania w przełożeniu na poszczególny wystrzał Temat ten ma skłonić do przemyśleń, czego tak naprawdę oczekujemy od wyrzutni, a także czy dynamiczny pokaz nie jest przypadkiem czymś mniej fajnym od prezentacji konkretnego efektu (co zresztą samo w sobie też jest pokazem).
 2. *nie wymagają narzucają podejmowania rozmów o niebezpieczeństwie .
 3. Przewaga fontann, nad popularnymi produktami typu szelki pokazowe, wyrzutnie, petardy. - nie wymagają podejmowania rozmów o niebezpieczeństwie (natłok mediów) - określają możliwość skorzystania, a nie konieczność nałogu - nie stwarzają nieprzyjemnej atmosfery międzysąsiedzkiej i hałasu - nie stwarzają dezorientacji przy wyborze produktu - nie odrywają wzroku od pozycji horyzontalnej - pokazują faktyczny charakter osoby, gdzie: jedna grupa nie będzie czerpała satysfakcji z pokazu, co objawi się brakiem cierpliwości, neutralnością; co jest nie niejasne w przypadku, gdy osoby te decydują się na zakup wyrzutni, moździerzy. Celem tych osób byłoby zatem stwarzanie hałasu, (gdyż raczej nie można mówić o fascynacji hukiem). - brak poczucia podziału na klasę produktu, oraz konfrontacji z innymi fontannami.
×
×
 • Create New...