Jump to content

lobes

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About lobes

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szkoda, bo myślałem, że skoro podobne są do Dum Bum 5g to jakościowo też będzie ta półka W końcu Triplex miał kilka bardzo dobrych petard, później emiterów dźwięku dlatego spodziewałem się czegoś więcej.
 2. OK dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Kamil pisałeś też o nowej odsłonie Hammer? Tak jak w poprzednich odsłonach jest wyrzutnia tylko z titanium salute oraz mix titanium salute z efektami? Ta pierwsza seria Hammer co wyszła HAM51-01 (sam efekt titanium salute) była rewelacyjna ... później te następne już niestety słabsze (co potwierdzają komentarze na niemieckich stronach, a oni przede wszystkim lubią takie zabawki) i jestem ciekaw jak ta nowa seria czy się polepszyła się w porównaniu do poprzedniej i trzyma poziom tego pierwszego wypustu.
 3. Stary temat ale interesują mnie te rakiety są jeszcze osiągalne?
 4. [b]Symbol:[/b]TXP340 [b]Nazwa:[/b]BAD BULLDOG [b]Opis:[/b]PETARDY [b]Film:[/b] [b]Gdzie kupić:[/b] [b]Cena[/b]: [b]Symbol:[/b]XP4001 [b]Nazwa:[/b]MAD BULLDOG [b]Opis:[/b]PETARDY [b]Film:[/b] [b]Gdzie kupić:[/b] [b]Cena[/b]: Symbol:TXP485 Nazwa:WILD BULLDOG Opis:PETARDY Film: Gdzie kupić: Cena: [b]Symbol:[/b]XP4002 [b]Nazwa:[/b]SHOCK BULLDOG [b]Opis:[/b]PETARDY KAT.4 [b]Film:[/b] [b]Gdzie kupić:[/b] [b]Cena[/b]:
 5. A jak wypadły baterie 19 strzałowe 30mm z serii SL-19 ? W zeszłym roku miałem kilka i były ok.
×
×
 • Create New...