Jump to content

EmirOmar

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About EmirOmar

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Hajnówka
 • Zainteresowania
  Meteorologia, broń pancerna z I i II wojny światowej oraz oczywiście fajerwerki.
 1. Szczerze, to napisz trochę więcej, co chcesz wiedzieć: ogólnie co wybrać czy rozpiskę konkretnych produktów na konkretnej stronie za 150 zł?
 2. Trochę cienko nagrane strzelanie resztkami z sylwestra: :xmas_w00t: https://www.youtube.com/watch?v=5_HIUOenY74
 3. No, przegapiłeś porządną wyprzedaż na bigfunie. Produkty były naprawdę tanio. Teraz już nie warto kupować, bo po wyprzedaży mało co zostało. Luknij na te strony, powinno wyjść taniej: dobrefajerwerki.pl piroart.eu fajerwerkimarket.pl taniefajerwerki.pl fajerwerkitanio.pl Mają najniższe ceny i szeroki wybór produktów. Ja kupowałem na taniefajerwerki.pl i polecam ich, ale wielu poleca piroart.eu, podobno jakieś gratisy niespodzianki.
 4. Na początek 2 pytania: 1. Dlaczego bierzesz z tej strony, bardzo wysokie ceny (fp3 - 15 zł?!)? 2. Czy musisz kupować teraz czy na sylwestra?
 5. Na sylwestra. Tylko niektóre kostki na urodziny.
 6. Napiszcie, co źle i co warto poprawić. https://www.youtube.com/watch?v=j7Xt5LSuxFM
 7. Witam! Oto filmik z unboxingu. To mój pierwszy film, więc z chęcią wysłucham rad. https://www.youtube.com/watch?v=vY5HaLSSPzQ
 8. Ja również polecam na 100%, zawsze jest wszystko i wszystko w super stanie. Moim zdaniem najlepszy sklep z fajerwerkami: najlepsza obsługa, najniższe ceny, najlepszy stan produktów itd.
 9. Ja również liczę na to. Podpinam się pod Pana wyżej.
 10. EmirOmar

  Staff 2016

  No to jeśli chodzi o zmiany to doradzić mogę odnośnie wszystkiego, poza dużymi kostkami, bo po prostu nimi nie strzelałem. A więc: -zamiast rakiet danger weź rakiety best, -zamiast fp3 komety weź: a) chcesz potężne walnięcie - txp068 super petarda b) więcej petard, ale słabsze walnięcie - grom 2 c) więcej RC5 -zamiast big jumbo weź wyżej wymienione hukowe, -zamiast wyrzutni Graffiti weź wyrzutnie Mars od Jorge -zamiast wyrzutni big battle weź babel/hi tec/red meteor -bierz kilka sztuk chemicall attacków, bo to naprawdę warte ceny, -z większych kostek znam tylko tego RUBICONA i był fajny. To tyle.
 11. EmirOmar

  Staff 2016

  Fajnie to wygląda, kostki piromaxa są ciekawe, tylko mogłeś dorzucić tam chemical attacki, to jest moim zdaniem HIT tej wyprzedaży. I te rakiety danger są cienkie, lepiej byłoby wziąć besty, za 15 zł były "okazją", a co dopiero teraz za 9 zł. No i te fp3 komety to cienizna,gorsze od normalnego fp3 i to sporo. RC5 są OK, za 2,50 zł otrzymujemy 12 szt. petard równych fp3 od jorge.
 12. U mnie super sylwester. O 12 nie strzelam, ale wcześniej, łącznie przez 3 godziny waliłem z rakiet, karabinków, hukowych, małych wyrzutni i pierdółek. MEGA HIT: TR-1m cyrkoblitz mały z Tropica - rewelacja, wielkość cyrkoblitza. -jak FP3, ale wybuch lepszy od innych cyrkoblitzów (i to tych dużych), kolorowe gwiazdki długo są na niebie + crackling, efekt bardzo szeroki, cena 6 zł/10 szt., bardzo polecam. HITY: PXB2001 Chemical Attack - bardzo fajna kostka, jak za tą cenę, wada - trochę nisko lecą ładunki. T6237 rzymiak od Jorge, kupiłem za 3 zł paczka, fajna zabawa za grosze KITY: R20072 perfect - efekt multicolour jest do d*py, słaby także efekt srebrnych migoczących gwiazdek. Reszta efekt jest dobra. To tyle.
×
×
 • Create New...