Jump to content

rafallagow

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About rafallagow

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ewentualnie poza sprowadzaniem singe shot'ów z zagranicy, mogę też w ostateczności zoperować jakąś wyrzutnię, jak na przykład taką P7571 (F3) od Komety na 36 single shot'ów. (dwie takie mam na tegoroczny Sylwester, więc przyjrzę się dokładniej stabilności ich konstrukcji) Pewnie trochę z tym zabawy patroszenia i cięcia, ale czasu mi nie brakuje, bo i tak jeszcze co najmniej rok będę zbierać na jakiś solidny system odpalający, bo jak już mam inwestować, to w coś fajnego, np. marzy mi się nabycie systemu Cobra (wiem wiem, "trochę" overkill dla amatorskiego strzelania raz na rok... ale chińszczyzna też droga i o wiele bardziej toporna ).
 2. Dzięki za odpowiedź, w takim razie będę musiał trochę dłużej zbierać budżet, ewentualnie pożegnać się z jedną nerką. A te panty na piroarcie też właśnie niedawno widziałem. Sensu niektórych przepisów chyba nigdy nie zrozumiem... z pirotechniką powinno być jak z prawem jazdy czy inną licencją pilota/rybaka/whatever i świat byłby piękniejszym miejscem...
 3. Witam, od dawna przygotowuję coraz większe amatorskie pokazy sylwestrowe i mam zamiar w najbliższych latach podnieść trochę poprzeczkę i zacząć bawić się w elektryczne pokazy z muzyką (lub przynajmniej segmentami muzycznymi na początek i koniec, bo steppery i moduły do odpalania są jednak trochę drogie, więc za bardzo nie poszaleję). Mój problem polega na tym, że w polskich internach nie mogę znaleźć żadnych komet lub min (najlepiej z elektrycznym zapłonem bo mniej zabawy z podłączeniem) a single row tylko bardzo nieliczne. Wydaje mi się, że tego typu produkty są w Polsce legalne bez pozwolenia, bo np. w Niemczech gdzie prawo pirotechniczne jest wręcz śmiesznie ostre i tak praktycznie każdy pospolity sklep z fajerwerkami online ma cały asortyment tego typu zabawek bez pozwolenia w kategoriach T1 i F2. W ostateczności mogę kupić w Niemczech, ale w Polsce taniej i bliżej. Czy naprawdę nie ma tego typu produktów na polskim rynku fajerwerków amatorskich, czy po prostu jestem zbyt nieogarnięty, aby znaleźć odpowiedni sklep internetowy oferujący takie zabawki u nas? Wyprzedzając pytania, nie mam i nie będę mieć koncesji na F4, więc profesjonalne hurtownie odpadają.
×
×
 • Create New...