Skocz do zawartości

[Capensis] zakupy, plany , pokazy 2012/2013


capensis

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dotarła do mnie kostka Grenlandia z komety , pójdzie pod finał :D Foto dam potem bo zapomniałem zrobic, a już zafoliowałem i schowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze się pokaz zapowiada, dużo dobrych onerowow, piękne kostki. Zainwestowałbym jeszcze w coś mniejszego i strzelał kilka na raz.
Możesz tez trochę szelek dodać do finału (1,75", jeżeli bierzesz od SP'ka)
Jeśli to wszystko pójdzie z systemu, to publiczność powinna być naprawdę zadowolona. Nie interesował cie RF32 Firka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał system własny 80ch pod PC , mniejsze kostki też będą łączone po kilka (prawdopodobnie jakieś styxy, katmandu czy jw39new lub inne 19sh)
dojdzie też jakaś Zetka 100 -120sh troche SS (kupnych , lub robionych z onerow), kilka fontann i może brc-01 w układzie V lub W (jeszcze składam podkład i zależnie od tego co ułoże, będe kupował piro)

EDIT : czekam jeszcze na 200 zapałów z Arki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będę miał system własny 80ch pod PC , mniejsze kostki też będą łączone po kilka (prawdopodobnie jakieś styxy, katmandu czy jw39new lub inne 19sh)
dojdzie też jakaś Zetka 100 -120sh troche SS (kupnych , lub robionych z onerow), kilka fontann i może brc-01 w układzie V lub W (jeszcze składam podkład i zależnie od tego co ułoże, będe kupował piro)

EDIT : czekam jeszcze na 200 zapałów z Arki

SS'y to dobry pomysł, ale uważaj na te nowe SP'kowskie, bo niektóre nie zgadzają się z opisem, albo opis nie wskazuje jednoznacznie na to, czym jest efekt. Sporo ma tez po prostu efekt pojedynczego ładunku z kostki 30mm. a nie tradycyjnego ss'a, wiec nie wiem dlaczego sprzedają to jako "SingleShot". Nazwa wprawdzie pasuje, ale przywykło się nazywać SingleShotem slup ognia i efekty tego typu...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hahaha nie ... a nawet jeśli to trudno , nie mam takiego doświadczenia jak firawekoman. U mnie poza sylwkiem to nawet rakietki puścić nie można...



Tak tylko napisałem żeby cię zmobilizować coby wszystko ładnie wyszło bo masz niezłe zaplecze aby zrobić najlepszy pokaz sylwestrowy. Trzymamy kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak tylko napisałem żeby cię zmobilizować coby wszystko ładnie wyszło bo masz niezłe zaplecze aby zrobić najlepszy pokaz sylwestrowy. Trzymamy kciuki

Cooli znając życie firawerkoman będzie miał o wiele lepszy pokaz i zaplecze (o ile już nie ma) tylko pewnie ujawni to dopiero przed samym sylwkiem (jak rok temu) :) , poza tym strzela w sumie co chwile jakiś pokazik, przez co szlifuje swoje umiejętności i nabiera doświadczenia, także nawet nie licze na zrobienie najlepszego pokazu na forum.
Co innego jak robisz pokaz co kilka razy w roku, masz wtedy nowe pomysły , wiesz co dobrze wygląda , co się może nie udać itp, a co innego jak walisz tylko raz w roku jak ja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cooli znając życie firawerkoman będzie miał o wiele lepszy pokaz i zaplecze (o ile już nie ma) tylko pewnie ujawni to dopiero przed samym sylwkiem (jak rok temu) :) , poza tym strzela w sumie co chwile jakiś pokazik, przez co szlifuje swoje umiejętności i nabiera doświadczenia, także nawet nie licze na zrobienie najlepszego pokazu na forum.
Co innego jak robisz pokaz co kilka razy w roku, masz wtedy nowe pomysły , wiesz co dobrze wygląda , co się może nie udać itp, a co innego jak walisz tylko raz w roku jak ja.


Nikt nie mówi, że zrobisz słaby pokaz czy najlepszy. Wszystko zależy od twojego przygotowania (zamontowanie zapałów w kostkach, Połączenie kabelków do systemu i scenariusz pokazu). Poprostu jak czegoś nie wiesz pytaj wcześniej aby nie wyszło coś nie tak. Nie ma znaczenia czy walisz raz w roku czy kilka. Dużo od ciebie zależy i od mobilizacji. Jeśli będziesz nastawiony że wszystko się uda to będzie ok. Proponuje ci dokładnie przeanalizować czas odpalania i przygotować sobie utwór z przerwami sygnalizującymi odpalanie. Ja zrobiłem tak na ostatnim pokazie i co do sekundy udało mi się odpalić tak jak w scenariuszu. Jak coś pomoge w przygotowaniu utworu do odpalenia


Posty odnośnie pokazu capa prosze jak można przenieść do jego działu co by firka nie zaśmiecać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się twoje zakupy, super że jest coraz więcej ludzi którzy inwestują w pokazy. Lecz ta kostka mi nie przypadła do gustu, każdy woli co innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cape to nie jest ta kostka którą kupiłeś :P tylko inna

Mnie też sie zbytnio nie podoba, kompozycja z tymi gwizdami w tym pokazie jest żadna. Ja tam wole inaczej gwizdy łączyć. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...