Skocz do zawartości

JR31 Thunder


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Te rakiety lecą średnio powiedziałbym że normalnie jak na swoje proporcje tutaj jest dokładniejszy filmik na którym wygląda to dosyć ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rakiety polecą jak każda inna o tej samej wielkości na tą samą wysokość. Nieco ponad bloki. Ja mam 4 piętrowe koło siebie i spokojnie lecą ponad nie :wink: Myślę, że wysokośc w sam raz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostanę je w tesco?? jak tak to pod jaką nazwą są ?

W tamtym roku były :wink: Były pod taką samą nazwą jakie są: JR31 Thunder :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku były jakieś gówniane nie dosyć że nie wylatywały w górę to jeszcze efekt nie był taki świetny z zaplacilemza ie 24 zł :evil: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi w tym roku doradziliście to było super ale te thundery to masakra.Miałęm 2 paczki thunderów i z 24sztuk 4 wypaliły na ziemi a 3 wypaliły z 3 metry nad ziemią luz miały całkowity bo były w butelce.Zresztą jak zauważyłem że mają strasznie nie równy lot leci prosto nagle skręca i bum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakietki podobne do diabolo , chociarz wedlug mnie JR8 sa od nich lepsze. Kupie je nastepnego Sylwestra i je porownam , moze sie myle . :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podobały się niebieskie thundery :razz: Czerwone i zielone gwiazdki + cracling robią swoje :mrgreen: Cracling był naprawdę ogromny. Jak najbardziej polecam te rakiety. 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podobały się niebieskie thundery :razz: Czerwone i zielone gwiazdki + cracling robią swoje :mrgreen: Cracling był naprawdę ogromny. Jak najbardziej polecam te rakiety. 10/10


Akurat w tych niebieskich nie było craclingu xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na taką wielkość nawet duże efekty.Spodobały mi się wasze opinie na ich temat i w przyszłym roku kupie sobię paczkę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Bardzo prosze: film rakiety z niebieskim czubkiem:

Ma cracling :?: Ma :!: Nie kłamałem :mrgreen: Kupujcie te rakiety bo są naprawdę miodzio :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W tym roku na pewno bardziej oplaca sie jr8 diabolo (przynajmniej w fm). Roznica 10 zl.
No własnie chciałem o to zapytac. Jakie rakiety na FM są porównywalne efektem do thunderów, perfectów? Moze cos taniej by było? Czy thundery i perfecty są do siebie podobne efektami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demony i JR8 Diabolo jeszcze


Sa o wiele tansze, a maja wlasnie porownywalne efekty. Dlatego kupie jedne i/lub drugie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku na pewno bardziej oplaca sie jr8 diabolo (przynajmniej w fm). Roznica 10 zl.
No własnie chciałem o to zapytac. Jakie rakiety na FM są porównywalne efektem do thunderów, perfectów? Moze cos taniej by było? Czy thundery i perfecty są do siebie podobne efektami?


Gdybym miał wybierać między Thunderami a Perfectami to zdecydowanie wybrałbym Perfecty. Moim zdaniem mają dużo lepsze efekty niż Thundery (miałem oba zestawy). Na FM oba zestawiki są po 29 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

film mojej rakiety z czerwonym czubkiem:http://www.youtube.com/watch?v=f1zWvXa6B9Q (filmy były robione z rodzinką ) rakietę odpala brat
rakieta nawet nawet :wink: fajny crackling

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu coś słabiutko te Thundery tegoroczne. Albo trafiła Ci się lipna sztuka, albo coś nie tak z partią ;P. Taki piardzik z jakim "wybuchła" ta rakieta można porównać do małych rakietek z zestawu Ufo. ;]. Perfecty o wiele lepsze co widać na nowym filmiku Erlicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...