Skocz do zawartości
  • 0

Pomoc w przygotowaniu małego pokazu


luxor

Pytanie

Powoli zaczynam się zastanawiać nad pokazem dożynkowym jednak nie mam żadnych ciekawych pomysłów. W zeszłym roku wszystko rozplanowałem sam teraz jednak chciałbym zobaczyć jak to wyjdzie gdy pomoże ktoś doświadczony :). Do dyspozycji będę miał system 16-sto kanałowy podłączany pod komputer. Myślałem o tym podkładzie:

jednak jestem otwarty na inne propozycje. Zamawiać będę w sklepie BigFun (kiedy będzie promocja). Do wydania 200 zł bez wysyłki w czasie trwania promocji(nie jest to sztywna granica), więc na aktualne ceny to jakieś 350 zł (jeżeli promocja będzie podobna do tej z początku roku). Będę bardzo wdzięczny za przygotowanie całego planu. Jak już pisałem sam nie mam żadnych dobrych pomysłów (trochę za mało kanałów na moje wariacje :P ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

5x Kongo
1x Magic Key, 1x The Magic Key, 1x Magma ( jak chcesz to strzel to w \I/)
2x Mars \/
2x Kasjopeja \/
1x Cudak Battery
2x Katmandu
4x Wenus
1x JW59

Nie wiem ile to będzie kosztować, nie wiadomo jak to będzie z cenami. Jak coś nie pasuje to pisz, zmienimy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

bo?

... innych propozycji nie ma hehehe

Bo nikt się nie chce postarać o zaproponowanie czegoś... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za propozycję, oczywiście zastanowię się nad nią, ale przedtem chciałbym żebyście wypowiedzieli się jeszcze o moim pomyśle:

5x silver cascade (fan)
2 stanowiska po 5 rzymkich Lionów (fan)
Babel
2x Magic Key z tripla (\/)
3x TXB462 (fan)
5x saturn missiles z tripla (fan)
JF11
2x TXB422 (fan)
JW90
2x Guliwer + 3x Mars (fan)

Co o tym sądzicie? Postanowiłem że na razie dam sobie spokój z robieniem pokazu pod podkład bo 16 kanałów to trochę mało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za propozycję, oczywiście zastanowię się nad nią, ale przedtem chciałbym żebyście wypowiedzieli się jeszcze o moim pomyśle:

5x silver cascade (fan)
2 stanowiska po 5 rzymkich Lionów (fan)
Babel
2x Magic Key z tripla (\/)
3x TXB462 (fan)
5x saturn missiles z tripla (fan)
JF11
2x TXB422 (fan)
JW90
2x Guliwer + 3x Mars (fan)

Co o tym sądzicie? Postanowiłem że na razie dam sobie spokój z robieniem pokazu pod podkład bo 16 kanałów to trochę mało :P




Ja bym to zrobił tak...

5x silver cascade (fan)
2 stanowiska po 5 rzymkich Lionów (fan)
Zamiast babela wziąłbym 2 x Arctic
2x Magic Key z tripla (\/)
3x TXB462 (fan)
5x saturn missiles z tripla (fan)
JF11
2x TXB422 (fan)
JW90
2x Guliwer + 3x Mars (fan)

Reszta zostaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ostatnia pozycja nie pasuje, guliwer ma świetny finał a mars craclingiem tylko może go pogorszyć, więc tutaj wstawił bym co innego, dołóż troszkę i kup 2-3x Wenus.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuje wszystkim za rady i wskazówki. Niestey, ale budżet nieco się uszczuplił i koncepcja się trochę zmieniła. Teraz wygląda to tak:

5x silver cascade (fan)
5 rzymkich Lionów (fan)
2x Macro III (\/) - jedno dostałem jako nagrodę, drugą wybrałem jako gratis
3x TXB462 (fan)
5x saturn missiles z tripla (fan)
2x TXB422 (\/)
JW90
3x Mars (fan)
Na koniec 3 lub 5 szelek 2"

Dzisiaj załatwiłem sobie kilka rur 2" po streczu. Bardzo grube i dość długie. Tutaj mały teścik tych rur:



Przy okazji jeżeli ktoś potrzebuje takich rur to niech się odezwie na PW to jeszcze może coś skombinuje ;). Co do samego pokazu to miał się odbyć wczoraj, ale jest mały problem z moim lapkiem. Mianowicie komputer nie widzi systemu (na lapku kolegi działa bez przeszkód). Nowy termin 8.09.2012.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chcesz dyskutować i zaczynasz a proponujesz komuś bana.Tak piszą ci co nie maja zdrowych argumentów i czują się niekomfortowo.
Nie doświadczenie a bycie rozważnym w postępowaniu zgodnie z istrukcja obsługi daje prawie gwarancje bezpieczeństwa.Bardzo dobrze że starasz się radzić tego nie neguje a nie trzeba przecież brać wszystkiego na serio jak ty.Nielegalne to dosyć mocne określenie kojarzy mi się z handlem żywym towarem.Co do reputacji martw się swoją, czasem ich ilość (gwiazdek) nie świadczy dobrze o czlowieku(nie w każdym przypadku oczywiscie)Moja reputacja to temat zastępczy lub jakaś obsesja u ciebie.Zaparz herbatę i napij się.
Od kiery proponowanie jest karalne , forum sluży do dyskusji i wymiany zdań ale ty jesteś mistrzu i wszystko już chyba wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...