Skocz do zawartości
  • 0

Wyrzutnia/e do pokazu za 300zł


capensis

Pytanie

Witam! Prosiłbym o polecenie mi jakiś kostek lub kostki do pokazu, jaką teraz dysponuje to 300zł (bez wysyłki). Byłaby to oczywiście jedna z wielu paczek, dlatego może być to zarówno jedna duża szybka kostka, jak i kilka mniejszych.
Jeżeli były by to kostki poniżej 49sh to wliczajcie po 2 sztuki (mniej nie biorę)
Jeżeli kostki pokroju cudaka, katmandu, itp to minimum 4szt.
Jeżeli 19sh 1.2" to przynajmniej 2szt
Może być to też kostka 100sh lub więcej.
Czas trwania dowolny, ale raczej max 30sek (wolnych nie lubie)
Czekam na propozycje ,one rowy też wchodzą w grę
sklep dowolny
Patrzcie na efekt, nie na ilośc
P.S. Songi z triplexa, jw1006, jw1020, santa cruz, i x-viva już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja polecę arkę, ponieważ oferuje najniższe fajerwerki w sieci.Głównie takie kostki jak Podwójna kolorowa rozetka, burza i wiatr, oraz setki 1,2" po 200zł.luknij na www.pirotechnika.alpha.pl może coś się spodoba, wkrótce filmy wszystkich wyrzutni 25 shot kątowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolejna wyrzutnia którą mogę polecić ;) Również 49sh



Też o niej myślałem, ale mam już Santa Cruz a to w sumie ten sam efekt tyle że w ,,W"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamiast TXB500 weź JW4009, złoto jest gęstsze i bardziej widoczne a do tego jestem w 100% pewny że kostka jest tańsza. :) Arkę również polecam, ale musisz nam powiedzieć co dokładnie Cie interesuje, bo po twoim opisie w 1 poście to można polecić Ci setki kostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przecież napisał capensis że to jedna z wielu paczek do pokazu i na pewno będzie miał co łączyć... :D

http://taniefajerwerki.pl/pl/p/TXB449-Freestyle/549 Polecam ładnie strzela na żywo
http://taniefajerwerki.pl/pl/p/DH0012-Warrior-Salute/536 36sth w dobrej cenie i bardzo dobre tytanowe saluty
http://taniefajerwerki.pl/pl/p/TXB775-X-Quick/526 dobra bateria do strzelania parami na mniej dynamiczną część pokazu górą mogą strzelać 2" co 3-4sek


Ciężko coś więcej doradzić bo nie znam muzyki budżetu na cały pokaz (bezradny)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za wszystkie propozycje!
Budżet na pokaz (poza tym co już mam) to będzie jeszcez koło 2k , ale w tym musze z 6-8 one row jeszcze kupić
Odnosnie muzy, to będzię kilka kawałków zmiksowanych, także znajdzie się miejsce na szybkie i wolne kostki.
W każdym razie ma być przede wszystkim efektownie, efekty gęste , duże rozłożyste.
Ad. salutów , to na finał prawdopodobnie sobię Grenlandie sprawię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...