Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Zezwolenie na prywatny pokaz pirotechniczny.


smilser.

Pytanie

Cześć. Jak zdobyć zezwolenie na prywatny pokaz fajerwerków, mieszkam w Lodzi.
Do kogo trzeba się z tym zgłosić i jakie są wymagania ?
Czy każdy może uzyskać zezwolenie ?
Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja się dowiadywałem bo za tydzień robię pokaz, że jak jest uroczystość rodzinna można strzelić przed 22:00 tylko należy powiadomić sąsiadów że będą fajerwerki przez tyle i tyle o tej i o tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na swojej posesji możesz strzelać cały rok do 22 niezależnie czy w Twoim województwie jest rozporządzenie czy nie, bo te wszystkie rozporządzenia dotyczą terenów publicznych. Warto jednak powiadomić sąsiadów. Policja jak przyjedzie niezależnie od tego co robisz może wlepić ci mandat za zakłócanie PP. Schody się zaczynają jak chcesz strzelać na terenie publicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mi jeszcze doradzono, żeby w razie co powiadomić pisemnie straż miejską, policje i straż pożarną , jak miałem na 18-nastke robić pokaz. Złożyłem wszędzia papiery, i powiedziano mi że nie ma problemu, tylko żeby było do 22:00. W sumie nachodziłem się składając te zawiadomienia, a pokazu i tak nie zrobiłem xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie istnieje żadne takie pozwolenie dla prywatnych osób, jest pozwolenie od wojewody, ale ono nie dotyczy osób fizycznych.

Jak strzelisz przed 22:00 to tylko BYĆ MOŻE dostaniesz mandat za z.p.p. (jak komukolwiek będzie przeszkadzało strzelanie i zadzwoni na policję, to policja przyjedzie i ukarze), a jak strzelisz po 22:00 to dostaniesz NA PEWNO mandat za z.p.p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Anna

Cześć. Jak zdobyć zezwolenie na prywatny pokaz fajerwerków, mieszkam w Lodzi.

Do kogo trzeba się z tym zgłosić i jakie są wymagania ?

Czy każdy może uzyskać zezwolenie ?

Pozdrawiam ;)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...