Skocz do zawartości

[ZDJĘCIE] Europa o godz 00:00


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie ile z tych świateł to pirotechnika, a ile to np. latarnie uliczne. Jak dla mnie to to drugie, tylko podkolorowane poniżej dowód:

europe-city-lights.jpg

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fps, czy istnieje na świecie jakakolwiek rzecz, do której byś się nie przyczepił ;) ? Zaczynam w to szczerze wątpić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiam się jak jest czego, jak widać na załączonym obrazku, chyba mam racje tym razem, czyż nie?

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taka prawda vel przyjrzyj się dokładnie i zobacz ile jest miejsc w których dobrze widać że jest to jedynie nałożenie koloru...

A tak na logikę piromana czy możliwe aby w tym samym czasie na gigantycznej rozpiętości miały ten sam kolor efektu? i w dodatku niebieski :D?

Poza tym cała Europa nie wita nowego roku o tej samej porze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale taka prawda vel przyjrzyj się dokładnie i zobacz ile jest miejsc w których dobrze widać że jest to jedynie nałożenie koloru...

A tak na logikę piromana czy możliwe aby w tym samym czasie na gigantycznej rozpiętości miały ten sam kolor efektu? i w dodatku niebieski :D?

Poza tym cała Europa nie wita nowego roku o tej samej porze...

no dokładnie, zobaczyłem zdjęcie i pierwsze co mi przyszło na myśl to FAKE ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że na pewno nie byłoby tak kolorowo tylko co najwyżej biało/zółto bo nałożenie na siebie wielu kolorów światła daje biały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fps, nie osądzam jaka jest prawda, tylko dostrzegam zależność podważania wszystkiego z czym masz styczność ;)

Co by nie mówić, Pl to jest zadupie pod względem pirotechniki i nie tylko, tak więc prawdziwe zdjęcie niewiele by się różniło od tego, zaprezentowanego w temacie.

Pomimo tego, że póki co przepisy są w miarę liberalne (porównując do Zachodu), to polacy (celowo z małej) i tak nie korzystają z dobrodziejstwa możliwości kupienia jeszcze w miarę efektownych fajerwerków tak jak powinni, tylko wolą wydać 50 zł na dwie flaszki i uchlać się jak świnia co tydzień, dodatkowo nazywając osoby kupujące sztuczne ognie frajerami (bo nie kupili tak jak ta wataha obszczymurów jeszcze jednej 0.7 l.). Takie rzeczy tylko w polsce (celowo z małej).

To, jaka grafika to pokazuje, to sprawa drugorzędna, gdyż podstawową ideą założenia tego tematu była chęć zwrócenia uwagi na ten przykry fakt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To, jaka grafika to pokazuje, to sprawa drugorzędna, gdyż podstawową ideą założenia tego tematu była chęć zwrócenia uwagi na ten przykry fakt.


Jedyny przykry fakt który tam widzę to że ludzie i miasta w PL oszczędzają na oświetleniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz mój wpis, później jeszcze raz i jeszcze raz, to być może dostrzeżesz oczywisty fakt, że w kraju kupuje się minimalne ilości fajerwerków w porównaniu do krajów takich jak Holandia, Belgia, Włochy, Hiszpania, Niemcy itp., a za to bite są rekordy w ilościach kupowanego alkoholu (również można zastosować porównanie do innych krajów).

Jeżeli nie razi cię to, że zamiast społeczeństwa pasjonatów, ludzi kulturalnych, widzących piękno sztuki pirotechnicznej oraz potrafiących dobrze bawić się w inny sposób niż zalewając się w trupa, nasza narodowość przoduje jedynie w statystykach spożywanej wódy, no to świadczy to jedynie o tobie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...