Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Kostka na wesele ( mała)


przemo312132

Pytanie

Cześć zakładam temat z powodu że zbliża się wesele mojej kuzynki , i na prezent chciałbym odpalić jakąś małą kostkę mogę na nią wydać max 31zł ,99gr ;p
Importer obojętny mi ;]
Sklep: wszystkie oprócz FajerwerkiMarket .pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cześć zakładam temat z powodu że zbliża się wesele mojej kuzynki , i na prezent chciałbym odpalić jakąś małą kostkę mogę na nią wydać max 31zł ,99gr ;p
Importer obojętny mi ;]
Sklep: wszystkie oprócz FajerwerkiMarket .pl

P7055 Rodan Cena 30 zł na BF
Film :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

przy takim budżecie lepiej kup ze 3-4 mniejsze typu purple tail czy yellow/purple peony albo the magic key i połącz lontem, bo z jedną to troche obciach na weselu, a najlepiej dozbieraj i kup painting sky bo to zrobi wrażenie na każdym

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

przy takim budżecie lepiej kup ze 3-4 mniejsze typu purple tail czy yellow/purple peony albo the magic key i połącz lontem, bo z jedną to troche obciach na weselu, a najlepiej dozbieraj i kup painting sky bo to zrobi wrażenie na każdym


A przed tym dodać jakieś strobo czy fontanny ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zawsze przedłuży to pokaz. Zależy ile miałbyś wydać na te wulkany bo jak dawać to wg mnie najlepiej jeden większy i dwa mniejsze po bokach, ewentualnie ze 3 kongo i w tle saturn missiles na wstęp. Jak dajesz wulkany to nie dawaj strobo (to działa w dwie strony) bo strobo będzie oślepiać i psuć efekt wulkanów, chyba że gdzieś daleko na boki rzucisz te strobo żeby nie patrzeć na nie bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zawsze przedłuży to pokaz. Zależy ile miałbyś wydać na te wulkany bo jak dawać to wg mnie najlepiej jeden większy i dwa mniejsze po bokach, ewentualnie ze 3 kongo i w tle saturn missiles na wstęp. Jak dajesz wulkany to nie dawaj strobo (to działa w dwie strony) bo strobo będzie oślepiać i psuć efekt wulkanów, chyba że gdzieś daleko na boki rzucisz te strobo żeby nie patrzeć na nie bezpośrednio.

Ok ;)

Więc tak polecasz mi purple tail ok fajnie tylko ona jest na FM a ja stamtąd nie chcę kupować bo płacę z konta ( z góry )I wiesz że tam nie ma możliwości takiej .

PS: mój budżet znowu się zwiększył ;]]

Tu mój plan:
Vulkan Silberfacher
9001 Color Melody
Wachlarz One Row za 26zł z TF
1x Szelka 2" ( QM ) Red Wave

Może też dasz propozycję z TF ?

@mantis: Internet Explorer nie poprawia błędów ortograficznych, zainstaluj inną przeglądarkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po co Ci one row przy tak małym budżecie? Może i jest efektowny ale lepiej brać kostke która przedłuży pokaz i ewentualnie 2-3 1,75"szelki na finał dać w układzie W ( o ile masz rury , o jak nie to sie nie opłaca i rzeczywiście lepiej brać wachlarz)
silberfacher super pomysł

Kostek z tf nie moge Ci doradzić bo nie jestem oblatany w tropicu i sp, tylko w jorge , tiplu i troche komecie, ale mówie weź kilka mniejszych kostek a nie jedną dużą. O kostki z tf pytaj firawerkomana on jest oblatany

EDIT: Pomyśl o Maxsemie bo ma fajne małe kostki po 10zł i byś mógł niezły stuffik ułożyć
Colourful Fireworks
Red Dark Worlock
Purple Dark Worlock
Gold Dark Worlock
Red Colorful World
i masz w zasadzie mały pokazik gotowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po co Ci one row przy tak małym budżecie? Może i jest efektowny ale lepiej brać kostke która przedłuży pokaz i ewentualnie 2-3 1,75"szelki na finał dać w układzie W ( o ile masz rury , o jak nie to sie nie opłaca i rzeczywiście lepiej brać wachlarz)
silberfacher super pomysł

Kostek z tf nie moge Ci doradzić bo nie jestem oblatany w tropicu i sp, tylko w jorge , tiplu i troche komecie, ale mówie weź kilka mniejszych kostek a nie jedną dużą. O kostki z tf pytaj firawerkomana on jest oblatany

EDIT: Pomyśl o Maxsemie bo ma fajne małe kostki po 10zł i byś mógł niezły stuffik ułożyć
Colourful Fireworks
Red Dark Worlock
Purple Dark Worlock
Gold Dark Worlock
Red Colorful World
i masz w zasadzie mały pokazik gotowy ;)


Ok tylko ja wywalę Gold Dark Worlock i za to dokupię jeszcze jedną Colorful fireworks w układzie \ /

PS: bożeeee.... ale skąd lont xD ?

@mantis: Internet Explorer nie poprawia błędów ortograficznych, zainstaluj inną przeglądarkę.

@przemo: mam Mozille ale nie najnowszą ...i co tam jeden błąd ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witaj polecam zajrzec na strone www.pirotechnika.alpha.pl od cen przysluguje 50% rabatu i male kostki wychodza naprawde tanio wiecej info moge udzielic jutro jak bede mial dostep do komputera :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po co Ci one row przy tak małym budżecie? Może i jest efektowny ale lepiej brać kostke która przedłuży pokaz i ewentualnie 2-3 1,75"szelki na finał dać w układzie W ( o ile masz rury , o jak nie to sie nie opłaca i rzeczywiście lepiej brać wachlarz)
silberfacher super pomysł

Kostek z tf nie moge Ci doradzić bo nie jestem oblatany w tropicu i sp, tylko w jorge , tiplu i troche komecie, ale mówie weź kilka mniejszych kostek a nie jedną dużą. O kostki z tf pytaj firawerkomana on jest oblatany

EDIT: Pomyśl o Maxsemie bo ma fajne małe kostki po 10zł i byś mógł niezły stuffik ułożyć
Colourful Fireworks
Red Dark Worlock
Purple Dark Worlock
Gold Dark Worlock
Red Colorful World
i masz w zasadzie mały pokazik gotowy ;)


Skoro tak to podpowiadam moja podpowiedź brzmi

http://taniefajerwerki.pl/pl/p/P2117-BLING-BLING-Nowosc-2011/393
http://taniefajerwerki.pl/pl/p/P5618-Xplosion1-NOWOSC-2012/404
http://taniefajerwerki.pl/pl/p/P5616-Laser-NOWOSC-2012/405

Jeśli potrzeba Ci dosłownie metr lontu to zapytaj się czy w formie gratisu Ci nie dorzucą i już . Wszystkie z tych propozycji odpalałem osobiście i mogę Ci je śmiało polecić do takiego "pokazu" zwłaszcza bling bling
po za tym na tf są kostki seri TXB60x typu magma itp, nie ma ich na stronie ale są dostępne więc dopytaj się o cenę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witaj polecam zajrzec na strone www.pirotechnika.alpha.pl od cen przysluguje 50% rabatu i male kostki wychodza naprawde tanio wiecej info moge udzielic jutro jak bede mial dostep do komputera :-)


Dzięki wielkie ! ale Nigdy Arki nie miałem ani w stuffie ani w ogóle . więc może kiedyś dla sprawdzenia ;) ............


Skoro tak to podpowiadam moja podpowiedź brzmi

http://taniefajerwer...Nowosc-2011/393
http://taniefajerwer...NOWOSC-2012/404
http://taniefajerwer...NOWOSC-2012/405

Jeśli potrzeba Ci dosłownie metr lontu to zapytaj się czy w formie gratisu Ci nie dorzucą i już . Wszystkie z tych propozycji odpalałem osobiście i mogę Ci je śmiało polecić do takiego "pokazu" zwłaszcza bling bling
po za tym na tf są kostki seri TXB60x typu magma itp, nie ma ich na stronie ale są dostępne więc dopytaj się o cenę...


A masz może filmy ?
nie no jak z tf bym zamawiał to lont bym wziął razem do koszyka
Z tymi seriami TXB60 zapytam.. ;]

Edit: Pan z TF poszuka dla mnie cennik :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No i zrobiłeś głupio. 2 Kostki i szelka? WTF żenua , mogłeś brać na maxsemie byś miał kilka fajnych kostek z różnymi efektami, no i to byłby już fajny mały pokazik, nawet jakbyś każdą kostke z ręki odpalał. Na weselu szkoda by mi było zawracać sobie głowy mając 2 malutkie kosteczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...