Skocz do zawartości
  • 0

Dobry pokaz ?


Dmx

Pytanie

Witam, niedlugo razem z Thepiromanem-Dominem839 bede organizowal pokaz, jest czesciowo z moich fundusze czesciowo szkolnych, pokaz ten bedzie naszym sprawdzianem przed pokazem sylwestrowym, posiadamy 1 system meteor, jak sie uda to do do tego czasu moze jeszcze dojsc 2, ale na Sylwka 2 beda napewno.
Teraz pytanie do was czy jest to dobrze ulozone ?
1. 3x Flash, 5x Kongo (fan)
2.5x JW11 Ballet (fan)
3.10x SingleShot (fan)
4.3x The Magic Kay (|)
5. Babel (|), 2x Hi-tec (\/), Babel (|)
6. JW87
7. JW4055
8. SingleShot (fan, nie wiadomo ile dokladanie, zalezy jak bedzie z kasa)
9.JW2000 ( moze cos innego ?)
10.JW59 (tutaj tez nie jestem pewien)
11. JW1000
12. 6 szelek 2" Brocade Crown QM (fan)

Co wy na to?
Prosze o pomoc. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zamiast SS kupiłbym 2x wachlarze JW1016, wywaliłbym 2x the magic kay i 1x hi tec i na wziąłbym JW39. Co do JW 2000 to proponuję: http://fajerwerki-sklep.pl/p.p/the-full-flourish.bef.html JW59 zamieniłbym na JW57.


Co do tych wachlarzy to tez tak o nich myslalem i chyba sie skusze, ale jak bym mial juz ten drugi system to mozna byloby jakos ladnie to SS pod system odpalic, zobaczymy jeszcze jak to bd, bardzo chetnie kupilbym ta kostke z Surexa ale juz fundusze nie pozwalaja bo JW2000 kosztuje w gromie 60-70zl, a ona w sklepie 100zl, 30zl roznicy ale przy takim pokazie to troche jest. Tutaj tez jak da rade to male kostki beda z Arki, tak na przetestowanie kupie, to wlasnie mozna zamiast The Magic Kaya itp. podlaczyc. JW57 jest ladna, ale w to miejsce potrzebuje cos bardziej dynamicznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak bys się jednak zdecydował na kostke z Surexa to najpierw skontaktuj się zemną. W pobliżu mam jeszcze hurtownie FK jak by cię coś interesowało to pisz (moge załatwić wszystko w przystępnych cenach). Co do SS pod system to równie dobrze możesz do pokazu dokupić stepper 10 cue, będdziesz mógł zrobić jakąś sekwencje SS ;)

EDIT: temat ze stepperm jest gdzieś w dziale bazar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

witam
Te kostki arki to gdzie byś planował kupować kolego ? Jeżeli ze sklepu importera to mogę ci załatwić dodatkowy rabat jak pierwszemu klientowi z forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak bys się jednak zdecydował na kostke z Surexa to najpierw skontaktuj się zemną. W pobliżu mam jeszcze hurtownie FK jak by cię coś interesowało to pisz (moge załatwić wszystko w przystępnych cenach). Co do SS pod system to równie dobrze możesz do pokazu dokupić stepper 10 cue, będdziesz mógł zrobić jakąś sekwencje SS ;)

EDIT: temat ze stepperm jest gdzieś w dziale bazar.


No dobra jeszcze musze pogadac z Dominem, teraz go nie ma musze czekac az wroci bo tak na telefon to sie teraz nie da, musze tez porozmawiac z wychowawczynia jakimi dokladnie srodkami bede dysponowal, co do tego FK to tak jak wczesniej ci mowilem bd bral one rowy i moze jw313.

@Kameleon wlasnie razem z Dominem patrzylismy temat zwiazany z Arka i o to mi chodzilo, widzialem ceny i powiem ze sa super, kupilbym troche kostek na przetestowanie i troche petard, mysle ze albo w nastepnym tyg, albo za 2 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To może Rainbow z Maxsema ?
link: http://www.maxsem.pl/produkt/rainbow/33


Maxsem zarabisty, ale nie bd robil paczki specjalnie dla Rainbowa, w tym roku praktycznie wszystko u mnie to bd Maxsem, ale kupuje go dopiero w pazdzierniku.
A masz moze cos ciekawego z Tripla, co jest w gromie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zależy czy chcesz coś w Fanie i ile możesz wydać.


Najlepiej w FANIE, to ma byc taka ostatnia sekwencja przed finalem (szelkami), najlepiej jak by byla dosc dynamiczna, cena to okolo 70-80zl cena JW59 w gromie, jak masz tez cos fajnego za JW2000 to tez mozesz podpowiedziec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To z triplexa moge polecić:
-TXB757 X-Vigor Triplex cena około 90zł (FAN)
-TXB&56 X-emotion Triplex cena około 50zł (układ I i FAN)

Albo proponuję zakup kolejnej JW4055( w Gromie za około 40zł) i JW90 (Grom, około 30zł), Połaczyć to i może byc jako zamiennik JW59. Co do JW2000 to tak jak napisałem wcześniej możesz kupić kostke The full Flourish za około 87zł (rabat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To z triplexa moge polecić:
-TXB757 X-Vigor Triplex cena około 90zł (FAN)
-TXB&56 X-emotion Triplex cena około 50zł (układ I i FAN)

Albo proponuję zakup kolejnej JW4055( w Gromie za około 40zł) i JW90 (Grom, około 30zł), Połaczyć to i może byc jako zamiennik JW59. Co do JW2000 to tak jak napisałem wcześniej możesz kupić kostke The full Flourish za około 87zł (rabat)


To mowisz ze zalawisz mi ta The full Flourish ?
Jak tak to chce 2, jedna do pokazu, a drugo do odpalenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ma problemu, tylko uprzedzam że od 17 do 23 będę poza PL.

To sie dogadamy jak przyjedziesz, bo do pokazu jeszcze troche czasu jest. :)
Dasz rade zalatwic mi jeszcze JW1000 w dobrej cenie przed zakupami w wakacje bo bedzie potrzebna do pokjazu a do wakacji czekac nie moge ?

@FireMexu Horizon jest zdecydowanie za droga, a poza tym nie podobaja mi sie rozety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak narazie na wachlarze nie mam rabatów, i mają mocno wygórowane ceny do nich. Proponuje popytać kameleona, może załatwi Ci coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak narazie na wachlarze nie mam rabatów, i mają mocno wygórowane ceny do nich. Proponuje popytać kameleona, może załatwi Ci coś ;)


Dobra dzieki za pomoc, co do tych kostek z surexa to sie jeszcze dogadamy jak wrocisz. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To sie dogadamy jak przyjedziesz, bo do pokazu jeszcze troche czasu jest. :)
Dasz rade zalatwic mi jeszcze JW1000 w dobrej cenie przed zakupami w wakacje bo bedzie potrzebna do pokjazu a do wakacji czekac nie moge ?

@FireMexu Horizon jest zdecydowanie za droga, a poza tym nie podobaja mi sie rozety.

Firawerkoman będzie po maturach robił Wspólne Kupowanie wachlarzy prosta od Jorge'a, wiec ceny będą takie jakie oni maja. Ostatnio to było 45zl/sztuka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Firawerkoman będzie po maturach robił Wspólne Kupowanie wachlarzy prosta od Jorge'a, wiec ceny będą takie jakie oni maja. Ostatnio to było 45zl/sztuka.


Ok dzieki za info, bede uwaznie sledzil forum kiedy pojawi sie jakas dodatkowa informacja. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...