Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

Grom Zbig


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko, czy wie ktoś w jakich godzinach hurtownia Groma jest otwarta? Jutro będę w Częstochowie i chciałbym kupić trochę zapalników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up, dzięki za info, rzeczywiście są takie godziny otwarcia. Niestety nic nie kupiłem bo było już zamknięte co dziwne że była 13.20 gdy już tam byłem, widocznie wczoraj było nieczynne. Dziwi mnie tylko jedno, że cały sprzęt do pokazów leżał przed wejściem (rury, skrzynki do rur, itp), nikt tego nie pilnował, każdy mógł wejść i to zwinąć.

Edit//
Spoko spoko, mają monitoring :)

Edytowane przez firawerkoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Up, dzięki za info, rzeczywiście są takie godziny otwarcia. Niestety nic nie kupiłem bo było już zamknięte co dziwne że była 13.20 gdy już tam byłem, widocznie wczoraj było nieczynne. Dziwi mnie tylko jedno, że cały sprzęt do pokazów leżał przed wejściem (rury, skrzynki do rur, itp), nikt tego nie pilnował, każdy mógł wejść i to zwinąć.


A komu to potrzebne :D Możliwe też, że mieli pokaz i wystawili do zabrania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziom wszystko może się przydać :P

Firawerkoman tylko co da ten monitoring, kominiara na głowę i można wynosić, a nie sądzę, żeby później gościa ścigali za ta kilka rur ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku byłem w Gromie w sobotę trochę po 14 i było jeszcze otwarte, ale to dlatego, że szykowali się na pokaz. Wtedy również sprzęt był na zewnątrz. W tym wypadku pewnie było tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, czy wie ktoś w jakich godzinach hurtownia Groma jest otwarta? Jutro będę w Częstochowie i chciałbym kupić trochę zapalników


Luxor wystarczyło wejść na stronę http://zbig.com.pl wybrać zakładkę kontakt i tam masz taki magiczny numer telefonu. Dzwonisz pytasz i nie całujesz klamki...

Dziwi mnie tylko jedno, że cały sprzęt do pokazów leżał przed wejściem (rury, skrzynki do rur, itp),


Leżą tam tylko palety z rurami i stojaki gotowe do transportu na pokaz. Zawsze przed lub po pokazie leżą po czym są zabierane i teren jest pusty.

a nie sądzę, żeby później gościa ścigali za ta kilka rur


Luxor lepiej nic już nie mów...

Co do monitoringu to mają taki monitoring, że kopara by nie jednemu odpadła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem jak ja to widzę, nikt się z tym zgadzać nie musi :P Po za tym nic ważnego nie chciałem tam kupować więc po co wydzwaniać i suszyć ludziom głowy, wiem chociaż gdzie to teraz dokładnie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...