Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Co na Rezurekcję w Wielkanoc


Cooli

Pytanie

Potrzebuję ułożyć "nie pokaz" ale plan strzelania tylko petardami hukowymi albo jakimiś moździeżami hukowymi na rezurekcję. U nas jest taka moda, że ludzie strzelają podczas procesji rezurekcyjnej w Wielkanoc i w tym roku muszę byc najlepszy :)

Co polecilibyście na kilku minutowe strzelanie ( 3 okrążenia dookoła kościoła)

Ma być huk huk i tylko huk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak została Ci jakaś pusta (już wystrzelona) i masz trochę fp3 to zrób wyrzutnie fp3. O szczegóły pytaj ZIPa lub innych którzy to próbowali.
Jak nie chcesz robić wyrzutni, to przygotuj sobie kilka karabinków (najlepiej na qm). Nic bardziej efektownego wg. mnie nie uzyskasz, no chyba że szelki salute (WP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kiedyś na FM(teraz już go nie widzę) był karabinek 10.000 lub 100tys strzałów z triplexu. Cena niebyła za bardzo wygórowana. Efekt jest fajny bo strzelałem z niego 2 razy. Tylko pozostaje po nim tona śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja planuje zmontować właśnie coś bliższego "pokazowi"- wielki karabinek od piccolo do FP3, do tego jakieś dymy, ładunki z kostek salute i szelki salute na finał. Myślę, ze nieźle wyjdzie ze 30 sekund takiego nawalania+ finał, a przy okazji zadymie okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja planuje zmontować właśnie coś bliższego "pokazowi"- wielki karabinek od piccolo do FP3, do tego jakieś dymy, ładunki z kostek salute i szelki salute na finał. Myślę, ze nieźle wyjdzie ze 30 sekund takiego nawalania+ finał, a przy okazji zadymie okolice.



Co do szelek sulute, to raczej nigdzie nie ma NWP. pomysł z karabinkiem dobry, lecz na większej przestrzeni.Dotego proponuje kostke TB36 z tropica dostępna na TF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do szelek sulute, to raczej nigdzie nie ma NWP. pomysł z karabinkiem dobry, dymy tak samo dotego proponuje kostke TB36 z tropica dostępna na TF.

Tylko to by musiało być z dala od ludzi bo fp3 będą leciały w każdą stronę i można kogoś uszkodzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...