Skocz do zawartości

[FILM I ZDJĘCIA] Pokaz Sylwestrowy 2011/2012


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, pragnę przedstawić swoje okupione wieloma dniami i nocami pracy dzieło:

SYLWESTROWY POKAZ SZTUCZNYCH OGNI BY VELI


http://www.youtube.com/watch?v=EMqNziz3HBI&lc=N37VVpb9cYJfHlpBEJ-BI6cbzdOnboZ3s_B9PWZAOZk&feature=inbox

Film właśnie się renderuje, dzisiaj późną nocą będzie już wgrany. Wgram też wtedy zdjęcia przedstawiające całość mojej konstrukcji oraz pełny opis. Tak więc proszę o nie niecierpliwienie się już, bo lada moment film będzie na YouTube ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz powala, jeden z najlepszych jakie widziałem (amatorskie), chociaż to w sumie już nie amatorka ;P
Myślałem, ze finał był z kilka razy.. Mocny, dynamiczny i efektowny. 10/10
A do tego 10 minut! Brawo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz udało Ci się zrobić 10 minutowy, za to wielki +. Ale jakoś nudził mnie ten pokaz, zwykła nawalanka, jedynie co mnie urzekło to kawałek z kątówkami. Finał słaby, może lepiej by wyszedł gdyby kamerzysta stał dalej, gdy one row odpalił kamerzysta rzucił się do jego nakręcenia a szelek niestety dobrze nie ujął, bo to były szelki, prawda?
Jak mówiłem pokaz dla mnie przeciętny jak na osobę która pracuje z fajerwerkami.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że pracuje przy fajerwerkach nie znaczy, że będę montować 5 godzin na mrozie pokaz na 200 kanałów. W sylwestra mam ciekawsze rzeczy do roboty. Czas od wyjścia na dwór do odpalenia wyniósł 20 minut, a nie wiem co rozumiałbyś pod innym pojęciem jak "zwykła nawalanka" bez możliwości użycia systemu do odpalania. Zwykła nawalanka to jest strzelanie bez żadnego pomysłu, a sam zauważyłeś chociaż dwie części pokazu, a jest ich znacznie więcej: początek z wyrzutniami małokalibrowymi i zwiększaniem intensywności wystrzałów od 1 do 4 kostek jednocześnie, później segment z kal. 1,2" i podziałem na efekty kolorowe, trzeszczące, kątowe, następnie proste kolorowe i proste silver chrys., finał z dużą ilością 20 mm i srebrnym wykończeniem. Nie wiem jak inaczej można strzelić pokaz z tego typu materiału? Dzielić to na kilka miejsc strzałowych? Już kiedyś z mpiwowskim obalaliśmy ten mit, który - jako jak sam stwierdziłeś, osoba pracująca przy fajerwerkach - obalam ponownie - bez przynajmniej 30 wolnych metrów nie ma co się brać za rozdzielanie na strefy, bo na niebie i tak się wszystko zleje. A jak wspomniałem nie będę tracić całego sylwestra na przygotowywanie swojego pokazu, który ma mi dawać radość, być prosty w przygotowaniu, efektowny i nie męczący. Uwierz mi, że przygotowanie lepszego pokazu to nie jest prosta sprawa i nie jest to nic przyjemnego - jakbyś miał większe doświadczenie przy pokazach, to stwierdziłbyś dokładnie to samo.

EDIT: Finał był zaplanowany tak jak został strzelony, czyli duża intensywność wystrzałów spadająca na chwilę przed ścisłym finiszem, składającym się z aktywnych jednocześnie 3 poziomów na wysokości od 0 do 80 metrów - kamera nie obejmie takiego obszaru, ale na żywo wgniatał w ziemię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uwierz mi, że przygotowanie lepszego pokazu to nie jest prosta sprawa i nie jest to nic przyjemnego - jakbyś miał większe doświadczenie przy pokazach, to stwierdziłbyś dokładnie to samo.



Tutaj się nie zgodzę z tym twierdzeniem ale to moje prywatnie zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj się nie zgodzę z tym twierdzeniem ale to moje prywatnie zdanie.


Wszystko zależy od rozmiaru pokazu i czy robi się na locie czy systemie. Ja się zbytnio nie zmęczyłem przy swoim w tym roku bo nie był duży, co innego mogę powiedzieć o tym sprzed 2 lat. To była masakra której nie chce powtarzać. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie pokaz bardzo ładny. Charakteryzuje się dużą różnorodnością efektów oraz dynamiką . Kawałek z kątówkami naprawde rewelka :) no i pasuje dodać że pokaz trwa 10 min ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...