Skocz do zawartości
  • 0

które petardy :) ?


przemo312132

które petardYy?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. za 60zł które wziąć petardy wzqlędem mocy 3paczki FP3 New , czy Black Death

    • Trzy paczki FP3 New
      9
    • 7sztuk Black Death
      9


Pytanie

Cześć , słuchajcie chciałbym sobie kupić Głośne a nawet Baaaaardzo głośne petardy

i mam na oku

FP3 New i Czeska Black Death

nie wiem które wybrać czy black death są głośniejsze od FP3 ?

Proszę o wypowiedzi tych którzy mieli obie petardy :) lub do czynienia z nimi ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cześć , słuchajcie chciałbym sobie kupić Głośne a nawet Baaaaardzo głośne petardy

i mam na oku

FP3 New i Czeska Black Death

nie wiem które wybrać czy black death są głośniejsze od FP3 ?

Proszę o wypowiedzi tych którzy mieli obie petardy :) lub do czynienia z nimi ;P

Spójrz na cenę FP3/New. Potem na cenę Black Death. Potem na liczbę sztuk FP3/NEW w opakowaniu. Potem na liczbę Black Death w opakowaniu.
A potem się zastanów nad twoim pytaniem :P
Na koniec spójrz na dostępność obu tych petard...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spójrz na cenę FP3/New. Potem na cenę Black Death. Potem na liczbę sztuk FP3/NEW w opakowaniu. Potem na liczbę Black Death w opakowaniu.
A potem się zastanów nad twoim pytaniem :P
Na koniec spójrz na dostępność obu tych petard...


Dostępność 1 i 2 : Dostępne ( na magazynie )
Cena FP3 25zł , Black Death 55zł
No i co ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moze nie mówimy o tym samym sklepie.
Na speedzie, czyli według google'a jedynym sklepie który oferuje Black Death'y, są one w cenie 68zl za 7 sztuk i są niedostępne.
W tym samym sklepie 20 sztuk FP3/NEW kosztuje 17zl i są aktualnie niedostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moze nie mówimy o tym samym sklepie.
Na speedzie, czyli według google'a jedynym sklepie który oferuje Black Death'y, są one w cenie 68zl za 7 sztuk i są niedostępne.
W tym samym sklepie 20 sztuk FP3/NEW kosztuje 17zl i są aktualnie niedostępne.



Odnośnie Black death to są również dostępne na: http://fajerwerki-sklep.pl/ na stronie ich nie ma. ale wystarczy napisać do nich maila ;)

Cena w Surexie za Black Death (7szt w opakowaniu) to 58zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie chcę się drapać po nieswoich jajach ale chłopie, jak sobie za cenę tych 7 Black Death zakupisz ok 3 paczek FP3/New, a to nam daje 60 megaśnych!!! petard to kalkulacja jest oczywista. ;) Dzisiaj odpaliłem FP3 w lesie na wysokości ok 1 metra na gałęzi to tak fala uderzeniowa poszła, że więcej jak 10 m dalej mnie przygłuszyło. FP3 wymiata, to cudo i chyba najbardziej opłacalna względem ilość/jakość/cena (cena TERAZ nawet za ~17 zł, a była i po 20 zł) petarda jaką dostaniesz na PL rynku. Jak stawiasz na większą ilość zaopatrz się w JC05, wali porównywalnie z FP3, w końcu to zmniejszona FP3 i bez flary, a cena wynosi ~7 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie chcę się drapać po nieswoich jajach ale chłopie, jak sobie za cenę tych 7 Black Death zakupisz ok 3 paczek FP3/New, a to nam daje 60 megaśnych!!! petard to kalkulacja jest oczywista. ;) Dzisiaj odpaliłem FP3 w lesie na wysokości ok 1 metra na gałęzi to tak fala uderzeniowa poszła, że więcej jak 10 m dalej mnie przygłuszyło. FP3 wymiata, to cudo i chyba najbardziej opłacalna względem ilość/jakość/cena (cena TERAZ nawet za ~17 zł, a była i po 20 zł) petarda jaką dostaniesz na PL rynku. Jak stawiasz na większą ilość zaopatrz się w JC05, wali porównywalnie z FP3, w końcu to zmniejszona FP3 i bez flary, a cena wynosi ~7 zł :)



No dobra ale nie zależało autorowi tematu na cenie i wydajności a na jakości wykonania i mocy. Petardy Black Death są mocniejsze od FP3N a bliźniakiem Black Death były petardy wreckling bomb (obecnie niedostępne)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No dobra ale nie zależało autorowi tematu na cenie i wydajności a na jakości wykonania i mocy. Petardy Black Death są mocniejsze od FP3N a bliźniakiem Black Death były petardy wreckling bomb (obecnie niedostępne)


Majstrze, jedno nie przeczy drugiemu. Na znakomitą jakość produktu składają się takie czynniki, jak: twardość korpusu, obecność odpowiednio zrównoważonej mieszany, szczelność jeżeli rozmawiamy tu o petardach. Z resztą wg mnie ktoś może skorzystać z mojej informacji, bo myślę, że zaprezentowałem ją w sposób dość prosty do zrozumienia, a za razem zachęcający.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Majstrze, jedno nie przeczy drugiemu. Na znakomitą jakość produktu składają się takie czynniki, jak: twardość korpusu, obecność odpowiednio zrównoważonej mieszany, szczelność jeżeli rozmawiamy tu o petardach. Z resztą wg mnie ktoś może skorzystać z mojej informacji, bo myślę, że zaprezentowałem ją w sposób dość prosty do zrozumienia, a za razem zachęcający.



Ok, ale Przemo pyta się o moc petardy i tyle....

Black Death ma w sobie 5g FB i mocny korpus oraz plastikowe zatyczki. Fp3New ma 4g FB i słabszy korpus a zatyczki ma z betonitu.

Bardziej opłacalne są FP3N ale to już twoja sprawa jak zdecydujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

te black death-y muszą nieźle napier... no ale cenowo wielka kicha ! FP3-ki ostro kopią a dostaniesz ich 60 sztuk na 7sztuk. stawiam na fp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...