Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Zestaw do samodzielnego pokazu do 500 zl


Gość tawer

Pytanie

Gość tawer

Witam,
Proszę o pomoc w wyborze fajerwerków. Jestem zupełnym laikiem w temacie. Chciałabym uświetnić pokazem moje przyjęcie weselne.
Przeznaczam na ten cel ok 350-500 zl. Zależy mi głównie na efekcie i jakości a nie długości pokazu. Chciałabym (wiem, pewnie nieprofesjonalnie to opiszę ale inaczej nie potrafię) aby w pokazie znalazły się różne rodzaje wystrzałów, ale najbardziej zależy mi przynajmniej na kilku na "dużych, okrągłych, równych parasolach", nie specjalnie podobają mi się te, które puszczają 10 kolorowych iskierek w różne strony.
Czy ma ktoś jakieś propozycje? Nie wiem czy potrzebuję dużą wyrzutnię, czy kilka mniejszych zestawów. Kiedy powinnam zakupić fajerwerki jeśli wesele jest w lipcu?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Za 500 zł szału nie będzie. Najlepszym wyjście byłoby zakupienie zestawu kilku wyrzutni połączonych lontem. Skoro jesteś laikiem to łączenie pozostawiłbym pracownikom sklepu. Poniżej link do gotowego zestawu z fajerwerkimarket.pl

http://fajerwerkimarket.pl/stProduct/show?url=apollo-i

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam,

A jak polecam Pani taniefajerwerki.pl :D (żart żeby nie było że autoreklama)

Myślę ze bez problemu sprostamy Pani wymaganiom, mamy kkilka pozycji które mają efekt ktory Pai opisuję. Jeśli chodzi o nasza firmę to my każdy zestaw komponujemy na indywidualne zamówienie dopasowując sie do Klienta
Żeby bez problemu zdążyć potrzebujemy informacji najleepiej 2 tygodnie przed terminem pokazu



Pozdrawiam
Paweł Gajewski

Edytowane przez firawerkoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość tawer

Dziękuję za pomoc:)
Do taniefajerweki napisałam już wczoraj do jakub@demonyognia.pl. Myślałam, żeby załatwić to już teraz (po sylwestrze nie jest taniej?) ale troche obawiam się o odpowiednie przechowanie.
Oczywiście, odpalać sama jako panna młoda nie będę:) mam znajomego, który lubi się bawić takimi rzeczami i wie co i jak. Tylko wybrać muszę osobiście, żeby później nie być zawiedziona efektem.
Pozdrawiam,
Weronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję za pomoc:)
Do taniefajerweki napisałam już wczoraj do jakub@demonyognia.pl. Myślałam, żeby załatwić to już teraz (po sylwestrze nie jest taniej?) ale troche obawiam się o odpowiednie przechowanie.
Oczywiście, odpalać sama jako panna młoda nie będę:) mam znajomego, który lubi się bawić takimi rzeczami i wie co i jak. Tylko wybrać muszę osobiście, żeby później nie być zawiedziona efektem.
Pozdrawiam,
Weronika


Pani Weroniko jak byśmy się do Lipca nie widzieli to Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia :)

a tak w temacie to spokojnie można liczyć na doradztwo i wykonanie zestawu do samodzielnego odpalania fajerwerków przez P. Pawła z TF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...