Skocz do zawartości
  • 0

Pokaz urodzinowy do 150zl ( Big-fun )


CapiWymiata

Pytanie

Szukam pomocy w dobraniu dobrych wyrzutni ( tylko ) , może być ich max 6. Razem efekt około 50 sekund . Mają być dynamiczne i efektowne .
Narazie na oku mam tylko P7126 ( 20 zl ) miałem i daje jej 9/10 + wyrzutnie z gwizdem 4x po 100 strzałów które odpale razem z jakąś wyrzutnią więc ona się nie liczy . Podsyłajcie propozycje do końca stycznia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Szukam pomocy w dobraniu dobrych wyrzutni ( tylko ) , może być ich max 6. Razem efekt około 50 sekund . Mają być dynamiczne i efektowne .
Narazie na oku mam tylko P7126 ( 20 zl ) miałem i daje jej 9/10 + wyrzutnie z gwizdem 4x po 100 strzałów które odpale razem z jakąś wyrzutnią więc ona się nie liczy . Podsyłajcie propozycje do końca stycznia !!


Myślę ze jw90 i the hunter są w miarę widowiskowe i tanie.

jw408 kosztuje 160zl ale będzie promocja na korsarzu i może będą 2 w tej cenie lub po 80-90/szt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@up nic lepszego nie da się wymyślić :)

No, chyba że byś zrezygnował z jw90 i jednego jw08 i zastąpił byś jw90 wyrzutnią black sea z komety jest to bardzo ciekawa wyrzutnia, i jedna z lepszych pod względem cena/jakość, teraz koszuje 36zł na bigfunie
to by było :

JW08
2x Leo
black sea
Kreta


Taniej, a na efekcie wiele nie stracisz (wiadomo, zaprezentuje to wszystko się troche inaczej niż zestaw capena) no ale to tylko moja propozycja

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

2xJW08
2x TXB217 Leo
JW90 28zł
P7450 KRETA

O pare zł przekroczone, ale za to będzie efektownie :D (te co po 2 to razem odpalać)


P7450 - Kreta jest już wykupiona. Podobnie jak JW08 Moja propozycja to:

-TXB603 x 2
-TXB605 x 2
-SM9805 x 2
-P7404
-P7452 na finał

Kolejność odpalania:

1. Układ \|/ na środku P7404 po bokach pod kątem parami TXB60x
2.Układ P7452 i po bokach w układzie V 2 szt. SM9805

W ten sposób uzyskasz ok 50s intensywnego widowiska, o szerokim planie na górze. Wszystkie proponowane kostki dostanie na fajerwerki-net.pl

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...