Take care of safety!

 

Coronavirus (COVID-19) poses a very serious threat to many people in the world. However, we can all help stop the danger. If possible, stay home to protect yourself and others.

If you want to learn more about the current situation and the recommendations of the World Health Organization (WHO) -> click <-

Jump to content
Sign in to follow this  
velibrum

08.01.2012 r. - Lublin - XX Finał WOŚP

Recommended Posts

Okazja:XX Finał WOŚP
Wykonawca: Efekt z Chełma
Data: 08.01.2012 r., godz. 19:57 (nie 20, gdyż tego wymagali realizatorzy telewizyjni)
Czas trwania: 5:30 min
Film: http://www.youtube.com/watch?v=g7tUoQmgm84


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku zagrała już poraz 20-ty. Tradycyjnie o godzinie 20 nad większością polskich miast i miasteczek rozbłysły sztuczne ognie, które stanowiły "Światełko do nieba". W Lublinie finał Orkiestry zagrał w okolicach galerii Olimp, a pokaz wykonała firma Efekt. Podobnie jak podczas XIX finału, widowisko posiadało dwa plany - pierwszy na dachu galerii i drugi (z większymi kalibrami) za zabudowaniami kompleksu handlowego. Miało być hucznie oraz kolorowo i tak właśnie było. Lubelskie niebo przez ponad 5 minut było rozświetlane przez przeróżne kombinacje wyrzutni i bomb. Tym razem podczas pokazu mieliśmy do czynienia z całym przekrojem najróżniejszych efektów - horse taile, peonie z cracklingiem, crossety, ringi, chryzantemy - kolorów był ogrom, co jest ważne przy pokazach bez podkładu muzycznego. Kompletnie nie rozumiem decyzji organizatorów, którzy zażyczyli sobie widowiska bez muzyki. Była to duża strata dla oglądających. Mimo wszystko natłok rozprysków na niebie zrekompensował brak podkładu i spowodował, że wszyscy którzy przyszli podziwiać Światełko nie zawiedli się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...