Skocz do zawartości
  • 0

Czy gdzieś to kupię ?


MadMax22

Pytanie

Jeszcze raz witam. Bardzo przepraszam za 2 tego samego posta ale nie jestem pewny gdzie go wstawić. Zależy mi na czasie i podaniu jakiegoś konkretnego ogólnego sklepu, marketu żeby był i zdążył kupić.

Wie ktoś czy w jakimś supermarkecie znajdę coś z tej listy bądź inne produkty Jorge?
EX1 - PETARDY EXPLOSIVE I
K0202 - ACHTUNG - 20 szt. - TRIPLEX
JF66 FLASH/A/1
CF8007B - KARABINEK 100 STRZ. - ŚMIESZEK
TXF781 FONTANNA SILWER/A/5
JC08 TRZESZCZĄCE FONTANNY 2-MINUTOWE - 6 SZT.
T6236 - MULTICOLOR 10 - JORGE
TXR661 - MOTYLKI '' PILOT 2 ''
BABEL - SM9880!!!
JW15 - FARAON
0205A - KULKI TRZESZCZĄCE - 6 SZT.
JM01 - CIRCOBLITZ - 6szt.
JW05 Pluton
Ballet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Powodzenia jezeli teraz dopiero fajerwerki kupujesz... poszukaj w sklepach nie wiadomo nawet z jakiego miasta jesteś jeny ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powodzenia jezeli teraz dopiero fajerwerki kupujesz... poszukaj w sklepach nie wiadomo nawet z jakiego miasta jesteś jeny ludzie

W hipermarketach zazwyczaj w każdym większym mieście jest podobny asortyment i wiadomo czego można się spodziewać. Kraków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem krótko - źle, że załatwiasz to na ostatnią chwilę. Ja jak kupuje fajerwerki, przeglądam wszystkie gazetki hipermarketów z ofertami fajerwerków, a następnie układam z nich jakiś sensowny stuff. Wtedy mam pewność, że je dostane. Tobie też radzę na przyszłość tak robić.

Zamiast JW15 Faraon kup wyrzutnie 150strz. w Biedronce za 10zł
Zamiast T6236 multicolor kup se VADER (widziałem je chyba w E.Leclercu) lub jakieś inne rzymiaki
Ballet widziałem w Polo Markecie
Fontanny kup se np. w Biedronce (5szt 10zł)
Jak chcesz se kupić jakieś pierdoły typu hukowe, karabinki, motylki itp. idź se na jakiś bazarek, tam na pewno coś dostaniesz. Takie bazarki są rozłożone np. pod Tesco.

Musisz kombinować, innej opcji nie ma. Jeśli nie ma dokładnie to o co Ci chodzi, bierz coś podobnego, inaczej zostaniesz bez niczego na sylwka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...