Skocz do zawartości
  • 0

Obłożenie wyrzutni


SyneQ

Pytanie

Witajcie mam mały problem bo nie mam na zbyciu pustaków ani cegieł
I nie wiem czym obłożyć red meteory itd mniejsze wyrzutnie macie jakies pomysle rady??
Z gory dzienx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wykopać mały dołeczek i obłożyć je ziemią.

Napisz nam czy odpalasz na trawie, czy na betonie / kostce / asfalcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wykopać mały dołeczek i obłożyć je ziemią.

Napisz nam czy odpalasz na trawie, czy na betonie / kostce / asfalcie.

Juz mnie olśniło mieszkam na wsi mam duzy ogród ok 27arów
I wiekszosc to pole przecize moge wykopać dołem i włożyć tam wyrzutnie :|


Dzięki za pomoc :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Maurycy ty to geniusz jesteś -.-

Nie lepiej poprostu dać jakiekolwiek obciążenie i taśmą skleić? np drewno.. wyrzutnia z ziemi może również wyskoczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Maurycy - czytaj pierwszy post :blush:



ale jakieś kamienie itd? nie musza być koniecznie pustaki;)Ale spoko faktem jest że nie doczytałem tego, że brak ci takich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Maurycy ty to geniusz jesteś -.-

Nie lepiej poprostu dać jakiekolwiek obciążenie i taśmą skleić? np drewno.. wyrzutnia z ziemi może również wyskoczyć ;)



Czemu geniusz? zły pomysł? Zawsze tak robie, od 6 lat jest to sprawdzony i pewny sposób, czesto używany, wiec myśle że twoje ździwienie skierowane jest ku mojemu niedoczytaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czemu geniusz? zły pomysł? Zawsze tak robie, od 6 lat jest to sprawdzony i pewny sposób, czesto używany, wiec myśle że twoje ździwienie skierowane jest ku mojemu niedoczytaniu

Tak ku twojemu niedoczytaniu..

Jest taka opcja EDYTUJ jakby coś....
sam teraz spamie ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zapytam się tutaj już bez zakładania nowego tematu:
Czy pomoże włożenie wyrzutni do jakiegoś dołku w pisakownicy?



Pewnie! Pod warunkiem, że wyrzutnia będzie stała w pinie i obsypiesz ją, by nie miała luzu. Tak do połowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Gość

Mam jeszcze jedno pytanie, czy takie słabe wyrzutnie typu lampa alladyna, wyrzutnie z biedronki lidla, to też się bawić w zakopywanie ich i tylko takie większe wyrzutnie zakopywać (w moim przypadku np korsarz z lidla) itd...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak apropo lampy alladyna. Jest ona bardzo wywrotna jak dla mnie. Przewróciła mi się a była na dość równym terenie. Jest ona stosunkowo bardzo wysoka do szerokości, przez co jest bardzo wywrotna. Więc przydałoby się czymś ją obłożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Gość

dzięki za rade, przy okazji co zrobić z wyrzutnią która ma lont na mniej więcej 1/4 wysokości od dołu? jakiś kamieni itd nie mam, co najwyżej tą piaskownice i bardzo równy beton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zapytam się tutaj już bez zakładania nowego tematu:
Czy pomoże włożenie wyrzutni do jakiegoś dołku w pisakownicy?



To właśnie małe wyrzutnie powinny być obstawiane, bo ich waga jest mała, i z każdym wystrzałem prawdopodobieństwo że się wywróci jest większe. małe wyrzutnie ważą ok 1kg te najmniejsze, a jw408 ok 1o kg;) Co łatwiej obalić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...