Skocz do zawartości
  • 0

Kasjopeja czy Kobra


suugal33

Pytanie

Witam, oczywiście mam pytanie co jest lepsze. JW06 Kasjopeja (Jorge) czy SBB-33 Kobra (bodajże SuperPower) ? Widząc filmiki na yt, obie te wyrzutnie mają ten sam efekt. Która z nich ma większy rozprysk? I co byście wybrali wy, gdybyście byli na moim miejscu? Z góry dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak więc zacznijmy od tego że Kobra miota tą kasjopeje. Drugim Faktem jest to że różnią się efektem i to znacznie, Kobra ma ten sam efekt a kasjopeja ma różnorodne efekty.
Kobra wymiata tym efektem. Jest po prostu nie do podrobienia, żadna wyrzutnia do tej pory tak mnie nie zdziwiła jak właśnie ta :). Efekty ma cudowne, i duże rozpryski. Wybuch następuje na wys. ok 30-40m następnie te gwiazdki czerwone ciągną się do samej ziemi razem z srebrnym ramieniem ;0. W DODATKU! kiedy spadają te gwiazdki wydobywany jest unikalny dźwięk, takie syczenie :) naprawdę niesamowite. Przetestowałem już dosyć dużo małych/średnich wyrzutni, ale ta wyjątkowo mnie poruszyła.

BTW. firmą jest śmieszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

też ją miałem, gdy oddawała strzały wszystko było czuć w ciele tak jakby taka fala przechodziła przez ciebie, Efekt cudowny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja bym wybral jednak kasjopeje,ze wzgledu na nizsza cene i roznorodnosc efektow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

100% Kobra piękny efekt ja jej nie miałem ale kolega ją miał i odpalałem z nim. CUDO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

znaczy wiesz to też jest kwestia sytuacji osoby która szuka wyrzutni. Jeżeli masz już wyrzutnie tańsze, mniejsze o wielu efektach i strzałach np. Cudak, magic key i te pierdoły inne, to w tym wypadku kobra !. A jeżeli masz już takie konkretniejsze wyrzutnie, postawione na efekt, a nie na ilość to wtedy tanią kasjopeje możesz wkleić.

Ale pod względem efektu Kobra wygrywa, mimo że ma ten sam efekt nie daje wrażenia monotonii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...