Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Crispers5

JF09 Fontanny Cylindryczne (Mix 10 Efektów)

Polecane posty

JF09 - Fontanny Cylindryczne Mix 10 Efektów

0f17bc9dfad3de49-n.jpg

Efekty:
- złote wierzby z żółtymi perłami
- białe trzeszczące peonie z czerwonymi końcówkami
- biały błysk z żółtym cracklingiem
- żółte trzeszczące peonie z zielonymi perłami
- złoty trzask z niebieskimi końcówkami
- białe trzeszczące peonie z niebieskimi perłami
- srebrne chryzantemy z niebieskimi i żółtymi końcówkami
- srebrna wierzba z czerwonymi perłami
- złoty blask z zielonymi i purpurowymi perłami
- białe chryzantemy z czerwonymi końcówkami
Czas Trwania: 30 Sekund
Cena: Ok. 20 Złotych
Ocena: 10/10

Bardzo opłacalne fontanny! Duże, rozpięte i różnorodne efekty. Czas trwania również nie najgorszy! Odpaliłem 2 i zrobiły na mnie duże wrażenie. Nic lepszego w tym przedziale cenowym nie znajdziecie. Polecam! :)

Kolejne zmiany!!! Zmieniono pakowanie tych fontann z 10 sztuk do 3 w jednej paczce.

O ile się mylę, to już w zeszłym sezonie JF09 były dostępne w dwóch wariantach - pakowane po 10 i po 3 sztuki.

To już teraz nie kupisz parkowanie po 10. Chyba ze maja jeszcze zapasy na magazynie

W takim razie będzie można kupić w kilku wariantach? Skoro jest 10 efektów, to będą musieli pakować różne do różnych paczek, albo z większości zrezygnować...

A w ostatniego sylwestra czasami w biedronce te fontanny czy podobne były pakowane po 5szt za 9zł ?

A w ostatniego sylwestra czasami w biedronce te fontanny czy podobne były pakowane po 5szt za 9zł ?

Były rok i 2 lata temu.

Też mogę polecić, zdziwiła mnie ich jakość. W porównaniu z cenowo takimi samymi fontannami np. Super Powera to Jorge ma super jakość !

JacuQM

Trochę odświeżę temat :) Dzisiaj odpaliłem jedną no i powiem, że... szok! :D Zrobiła na mnie bardzo bardzo pozytywne wrażenie. Teraz chyba tylko da się kupić 3 sztuki za około 6zł - ja kupiłem za 6zł na PiroArt.pl Co tu dużo gadać - po prostu miazga, jak dla mnie to fontanny rewelacyjne w tej cenie. Czas trwania dosyć długi i w jednej fontannie takie jakby trzy fazy: Pierwsza - Żółte iskry i czerwone i niebieskie perły; Druga - Limonkowa flara z iskrami i Trzecia - Biały crackling z iskrami. Polecam każdemu, w tej cenie tylko brać! xmas_laugh.giffireworks.gif

Fontanny bardzo opłacalne.Każda o innym efekcie.Były oczywiście te ładne i ładniejsze.

Polecam!

Fontanny w porządku, ale bez szału, w dodatku 2 niewypały (na 10szt.). W tym roku kupiłem aby sprawdzić i szczerze mówiąc, lepiej za te 20zł kupić 1 lub 2 porządne fontanny.

Bez większych zachwytów jak na wielkość (lekkie) ale można zakupić 2zł/szt to jest cena ok. Fajna była ta z craclingiem. Do zabawy są ok. 5/10

W tym roku wydawały mi się troszkę lepsze, dłuższy efekt, jak za tą cenę to spoko ale szału nie ma :) Ale za tą cenę polecam serdecznie :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować