Skocz do zawartości

JF09 Fontanny Cylindryczne (Mix 10 Efektów)


Crispers5

Rekomendowane odpowiedzi

JF09 - Fontanny Cylindryczne Mix 10 Efektów

0f17bc9dfad3de49-n.jpg

Efekty:
- złote wierzby z żółtymi perłami
- białe trzeszczące peonie z czerwonymi końcówkami
- biały błysk z żółtym cracklingiem
- żółte trzeszczące peonie z zielonymi perłami
- złoty trzask z niebieskimi końcówkami
- białe trzeszczące peonie z niebieskimi perłami
- srebrne chryzantemy z niebieskimi i żółtymi końcówkami
- srebrna wierzba z czerwonymi perłami
- złoty blask z zielonymi i purpurowymi perłami
- białe chryzantemy z czerwonymi końcówkami
Czas Trwania: 30 Sekund
Cena: Ok. 20 Złotych
Ocena: 10/10

Bardzo opłacalne fontanny! Duże, rozpięte i różnorodne efekty. Czas trwania również nie najgorszy! Odpaliłem 2 i zrobiły na mnie duże wrażenie. Nic lepszego w tym przedziale cenowym nie znajdziecie. Polecam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

A w ostatniego sylwestra czasami w biedronce te fontanny czy podobne były pakowane po 5szt za 9zł ?



Były rok i 2 lata temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Też mogę polecić, zdziwiła mnie ich jakość. W porównaniu z cenowo takimi samymi fontannami np. Super Powera to Jorge ma super jakość !

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Trochę odświeżę temat :) Dzisiaj odpaliłem jedną no i powiem, że... szok! :D Zrobiła na mnie bardzo bardzo pozytywne wrażenie. Teraz chyba tylko da się kupić 3 sztuki za około 6zł - ja kupiłem za 6zł na PiroArt.pl Co tu dużo gadać - po prostu miazga, jak dla mnie to fontanny rewelacyjne w tej cenie. Czas trwania dosyć długi i w jednej fontannie takie jakby trzy fazy: Pierwsza - Żółte iskry i czerwone i niebieskie perły; Druga - Limonkowa flara z iskrami i Trzecia - Biały crackling z iskrami. Polecam każdemu, w tej cenie tylko brać! xmas_laugh.giffireworks.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Fontanny w porządku, ale bez szału, w dodatku 2 niewypały (na 10szt.). W tym roku kupiłem aby sprawdzić i szczerze mówiąc, lepiej za te 20zł kupić 1 lub 2 porządne fontanny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez większych zachwytów jak na wielkość (lekkie) ale można zakupić 2zł/szt to jest cena ok. Fajna była ta z craclingiem. Do zabawy są ok. 5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W tym roku wydawały mi się troszkę lepsze, dłuższy efekt, jak za tą cenę to spoko ale szału nie ma :) Ale za tą cenę polecam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...