Skocz do zawartości
  • 0

Przesyłka z fajerwerkimarket.pl


Feallan

Pytanie

Siema,mam problem,zamówiłem wczoraj coś koło godz 22:00 jakieś petardki itd na fajerwerkimarket.pl
Ostatnio też miałem zamawiać ale zrezygnowałem,a zadzwonili do mnie ok. 1min. od potwierdzenia wysyłki na poczcie elektr.,pytali się o wiek(tzn moich rodziców,ja mam 16lat) i coś tam jeszcze
No i od wczoraj nie dzwonią,status przesyłki to Oczekiwanie (tzn że paczka juz jedzie?Mozna to gdzieś sprawdzić? i Jak?)
Mam do nich dzwonic czy pisac e-mail?
Pls pomozcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Podejrzewam że na forum nie ma jasnowidza więc zadzwoń do nich.


Pytam sie czy mam do nich pisac/dzwonic nie widzisz?
I co to znaczy "Oczekiwanie" w statusie zamówienia,wkoncu napewno ktos tam zamawiał i wie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ej to powie ktoś co oznacza status przesyłki "Oczekuje"?
Jak zamawiałem raz i pytali sie mnie o wiek itd,to drugi raz nie będą?
Ludzie pomocy,niewiem co mam robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ej to powie ktoś co oznacza status przesyłki "Oczekuje"?
Jak zamawiałem raz i pytali sie mnie o wiek itd,to drugi raz nie będą?
Ludzie pomocy,niewiem co mam robić.


Masz do nich zadzwonić i się dogadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie patrz na status... A co do przesyłki to nie wiem czy wyślą bo ja mógłbym też sobie zamówić a kiedy do mnie zadzwonią to podać wiek rodziców ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zadzwoniłem do nich(tzn rodzice :D,ja mam 16lat) i po godz. doszło takie coś:

Data złożenia zamówienia:2011-12-20 21:50:30
Zamówienie złożone w sklepie zmieniło swój status. Aktualny status Twojego zamówienia: W trakcie realizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Śpieszę z wyjaśnieniami:
FM jak inne sklepy internetowe przeżywają teraz żniwa. Mają więcej zamówień niż mocy przerobowej, dlatego mało znaczące elementy realizacji (jak zmiana statusu) się zdarzaja. Po telefonie zaaktualizowali status zamówienia, bo zwróciliście im na to uwagę. W rzeczywistości, zamówienie jest przejęte i czeka na wyfrukowanie i zkonfekcjonowanie, spakowanie i nadanie listu przewozowego oraz odebranie przez kuriera. Możliwe, że paczka dotrze w piątek, ale pamiętaj, że jest teraz najcięższy okres dla kurierów, a pogoda zaczęła rzucać śnieg pod nogi (koła). Musisz uzbroić się w cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Śpieszę z wyjaśnieniami:
FM jak inne sklepy internetowe przeżywają teraz żniwa. Mają więcej zamówień niż mocy przerobowej, dlatego mało znaczące elementy realizacji (jak zmiana statusu) się zdarzaja. Po telefonie zaaktualizowali status zamówienia, bo zwróciliście im na to uwagę. W rzeczywistości, zamówienie jest przejęte i czeka na wyfrukowanie i zkonfekcjonowanie, spakowanie i nadanie listu przewozowego oraz odebranie przez kuriera. Możliwe, że paczka dotrze w piątek, ale pamiętaj, że jest teraz najcięższy okres dla kurierów, a pogoda zaczęła rzucać śnieg pod nogi (koła). Musisz uzbroić się w cierpliwość.


Powiedzieli mi że dzisiaj wyślą na 100%,ale kiedy dojdzie tego nikt nie wie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

3-4dni?! Co ty gadasz chłopie.. Mimo iż sa święta paczki dochodza max w 2 dni, przewaznie jest to jednak 1 dzien, gdyz kurierzy jeżdzą tak dlugo az rozwioza wszystkie paczki. jesli wysla dzis przed poludniem jutro powinienes miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a jednak paczka już doszła ;),jutro wstawie może zdjęcia mojego stuffu

Apeluję o zachowanie poprawnosci gramatycznej! Duże litery i interpunkcja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...