Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Prosze o pomoc do wydania ok 800zl


pawel1985x

Pytanie

Witam w sumie od zawsze kupuje fajerwerki na sylwka ale teraz w sumie c-hcialbym zorbic mini pokaz i za bardzo nie wiem co zlozyc aby byl efekt .Bo zawsze odpalalem pojedynczo wyrzutnie i inne fajerwerki.

A wiec Interesuja mnie tylko i wylacznie wyrzutnie oraz zastanawiam sie nad 12 szelkami 2" z FM bo nigdzie wiecej ich nei spotkalem a i do tego lont aby wszystkie wyrzutnie polaczyc nie chce rakietek i petard . A wiec co polecacie w tej kwocie i czy jak jutro zamowie to do sylwka dojda? dodam ze tez poza FM biore pod uwage tez sklep fajerwerkilider.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Poniżej moje propozycje wszystko ze sklepu http://www.fjerwerki-net.pl :

*Yellow Sea P7411 - 66,99 zł
*Santa Cruz P7781 - 299,99
*Gibson K165 - 128,99
*Sky buster TXB605 - 11,45 zł
*Pluton - Seria BIG BANG JW05 - 21,89 zł
*Gwiezdna lawina GM9016D -22,99 zł
*Thunder rain SM9805 - 22,99 zł
*WENUS-Seria BIG BANG JW08 - 23,99 zł
*FAN SHAPE CAKE U31429 - 58,99 zł
*The Magic key TXB498 - 10,59 zł
*X-Trans TXB849 - 69,99
*Amur P7064 - 29,99
*Imagine JW12 - 31,19 zł

Całość = 799,98 zł

Tak jak napisałeś wyżej, w sobotę już Wigilia, więc radzę się pospieszyć z zamówieniem...

Zaproponowany stuff gwarantuje Ci sporo zabawy, ale masz też w nim konkrety na część finałową. Dodatkowo na pewno będzie głośno i kolorowo ;)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...