Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Kilka pytań :)


Kacperkiewicz

Pytanie

Witam !

Jestem tu nowy. Chcę zadać kilka pytań :

1. Czy petarda EX1 różni się czymś od EX1 i EX2 ?
2. FP3 czy Achtung ?
3. Czy na sklepie fajerwerkimarket.pl dostanę tańsze fajerwerki niż w hurtowni ?
4. Czy paczka dojdzie w ciągu tygodnia jeśli kupię rzeczy 20-21 grudnia ?
I prośba o złożenie mi zestawu który będzie w granicach 60 - 70 zł, lubię petardy hukowe , troche motylków i rakiet ( nie takie drogie tylko takie mało widowiskowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj na forum, postaram się odpowiedzieć na twoje pytania:
1. Mam ex1 i są to dość mocne petardy, wydaje mi sie ze ex2 są mocniejsze lub tym ze ex1 ma lont a ex2 ma draskę, w paczce ex1 jest 40 a ex2 20.
2. Zdecydowanie FP3 new, lub petarda 859 triplex, ewentualnie la bomba/piratka maxsem. Erę achtungów mamy za sobą :)
3. Nie wiadomo do jakiej hurtowni pojedziesz, wiec możliwe ze może być drożej lub taniej.
4. W okresie przedświątecznym może być ciężko, ale do sylwestra powinna przyjść.

Moja propozycja:
ex1 1x/ 1.39zł
saturn missiless jw01 1x/ 2.99zł
TXR661 - MOTYLKI '' PILOT 2 '' 1x/ 7,39 zł
R4 - RAKIETKI DIABOLO - JORGE 1x/ 13,22 zł
JC05 - 30 szt. 3x/po7.50= 22,50 zł
razem: 70,49 zł - tyle z wysyłką(23zł)

Ułożyłem na fajerwerkimarket.pl

Aha, nie opłaca sie zamawiać za taką kwote fajerwerek z internetu :) pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuje za odpowiedź :)

To pojadę do hurtowni sobie kupić .


I tak będzie najlepiej. Na fm nigdy nic nie wiadomo, ale w tym okresie MOŻE by doszła.
Mam jeszcze pytanko... Co wy ludzi z tym FM ?? Jest tyle lepszych sklepów, a wy tylko FM i FM :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I tak będzie najlepiej. Na fm nigdy nic nie wiadomo, ale w tym okresie MOŻE by doszła.
Mam jeszcze pytanko... Co wy ludzi z tym FM ?? Jest tyle lepszych sklepów, a wy tylko FM i FM :facepalm:



Owszem ale jeśli ktoś lubi FM to kupuje w FM :) każdy ma prawo wyboru


Kubix zadajesz trudne pytania. W czym masz problem? z wyborem koloru zatyczki? Czy 2 takie same czy różne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...