Skocz do zawartości
  • 0

Zestaw Wyrzutni z seri BIG BANG


pazzgda

Pytanie

witam .zamierzam kupić kilka wyrzutni z seri BigBang albo coś podobnego .. NIestety nieznam sie na wyrzutniach . Chcem złończyć parę i zrobić mały . Moglibiście mi doradzic wyrzutnie do ok .70 zł .Kupuje w stoiskach z fajerwerkami w centrach handlowych .I jeszcze do tego petardy za ok .40 zł i rzymskie ognie + wulkany + art.różne za ok 40 zł . Proszę o doradzenie w wyborze .Można sie sugerowac na cenach na fajerwerkimarket .pl bo ceny sa podobne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na mój gust najlepsza wyrzutnia z seri big bang jest Pluton,dlatego bierz ją, w tym roku sam połączyłem cztery takie wyrzutnie i mam nadzieje, że zrobią show jak Achilles. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na mój gust najlepsza wyrzutnia z seri big bang jest Pluton,dlatego bierz ją, w tym roku sam połączyłem cztery takie wyrzutnie i mam nadzieje, że zrobią show jak Achilles. :)

A co do petard i innych ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najlepiej to weź po jednej wyrzutnia z tej serii i jak starczy ci kasy to jeszcze Macro cosmos-y I i II

Petardy to podam popularne ( myślę , że występują dosyć często na stoiskach )

Ex 1 - bardzo tanie i nieźle opłacalne weź kilka paczek jak będą :)
K0202S - podobnie jak ex1
K300 - dosyć mocne i dziwny wygląd też myślę , że będą na stoiskach
JC05 - tak zwane FP3 small , jeżeli chcesz narobić dużo huku to polecam :)
859 - Oczywiście zamiennik FP3 new
BP0038P LA BOMBA - równie mocna

Podałem mocne i opłacalne petardy , które mogą znajdować się na pułkach stoisk , tak więc dobierzesz sobie do swoich funduszy.

Art różne :

JM02N KAMIKADZE - tego nie muszę chyba opisywać.
P7025 Cyrkoblitz jeżeli będzie a jak nie to bierz JM01

Oczywiście będzie tego napewno dużo , bierz artykuły bardziej znanych producentów takich jak Jorge , Triplex , SP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z serii big bang najlepsze są:
-Wenus
-Pluton
-Mars
-Kasjopeja

Ja bym brał za 70 zł Wenus + Pluton + Kasjopeja

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem czemu tak polecacie Plutona, ale 2 lata temu jego efekty były niewiele większe od The Magic Key z Triplexu :dry:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem czemu tak polecacie Plutona, ale 2 lata temu jego efekty były niewiele większe od The Magic Key z Triplexu :dry:.


Bo pluton z przed 2 lat to nie to samo co teraz. Po certyfikacji CE jest dużo lepszy:

http://www.jorge.com.pl/fajerwerki-amatorskie-film-5-235-2.html

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do serii BangBang (G) to JW08 i JW06. Jeżeli kupujesz w MArketach to napewno 19-stka Fire z Biedronki Cię zadowoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...