Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

Moździerz, wyrzutnia czy rakiety ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam do Was pytanie co według Was daje mocniejszy, lepszy, większy efekt? Moździerz, wyrzutnia, a może rakiety ? Oczywiście mam na myśli pirotechnikę amatorską. Możecie też poradzić co kupić do ok 100zł w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny temat...dziwne pytanie... Wiadomo przecież że wyrzutnie są najbardziej efektowne. W ogóle twoje pytanie jest źle sprecyzowane bo nie wiadomo nawet o jaki rodzaj fajerwerków chodzi, chodzi o najdroższe z swojej kategorii ? czy co ? bo zupełnie nie rozumiem.

Możecie też poradzić co kupić do ok 100zł w Poznaniu.
Tutaj też nie wiem jak ci pomóc bo nie wiem co lubisz i czego chcesz więcej, w dodatku nie każdy jest z Poznania i nie każdy zna tamtejsze Hurtownie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak trudno zrozumieć proste pytanie? Co daje większy, mocniejszy, lepszy efekt z dostępnej pirotechniki amatorskiej? W ramach dokładniejszego wyjaśnienia dla bardzo "precyzyjnych" osób typu kolega Pawex122 - efekt przypominający ten z profesjonalnych szelek używanych na pokazach. Oczywiście wiem, że w pełni czegoś takiego nie da się uzyskać z ogólnie dostępnych fajerwerków ale może coś choć odrobinę zbliżone. Przewaga wyrzutni nad moździerzem czy rakietami to na pewno ciągłość pokazu tzn sekwencyjne samoczynne odpalanie kolejnych ładunków. Jednakże moździerz raczej ma większy kaliber od ładunków w wyrzutniach co chyba przekłada się na lepszy efekt.
Natomiast moje pytanie o zakupy do ok 100zł w domyśle dotyczyło oczywiście wcześniejszego pytania. Tłumacząc dalej.. Jeśli ktoś poprze wyższość rakiet to niech poda jakieś ciekawe rakiety, a jeśli moździerz to moździerze itd..
Teraz myślę że już nawet kolega Pawex122 wie co dokładnie miałem na myśli. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 100 możesz mieć i wyrzutnię 25sh 1,2" i moździerz 10 kul 1,75" i rakiety, więc nie rozumiem sensu tego tematu.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są Lidla i Biedronki. Jest sklep na Chwaliszewie i 28 czerwca, wysterczy tam przedzwonić/zawitać osobiście. Za 100zł można kupić wszystko co wymieniłeś, więc rozterki bezsensu.

Zamykam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...