Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Stuff za 100-150 zł


WARXZ

Pytanie

Witam chciałbym prosić o pomoc w wyborze mojego stuffu na tegorocznego sylwestra.
Chciałbym aby w nim znalazło się 1 lub 2 wyrzutnie ( chcę bardziej postawić na jakość nie na ilość) i jakiś mały zestaw rakiet do tego (3-6 sztuk).
Najlepiej jakby wszystko było do kupienia w jednym sklepie internetowym.
Wolałbym żeby było 100 zł ale jeżeli warto dopłacić to jestem skłonny dorzucić te 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wyrzutnie

DON'T WORRY BE HAPPY JW20 - 24,99
Katmandu JW26- 29,60

Rakietki

JR6 - 15,59

Jeżeli chcesz to możesz sobie jeszcze dobrać dobrą wyrzutnię , a jeżeli chcesz się trochę pobawić w odpalanie to polecam moździerz :

JW47 MAGNUM - 27,99

Razem : 98,17 i tak jak mówiłem wcześniej poczytaj na forum i zobacz jaka kość ci odpowiada , albo kup coś hukowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyrzutnie

DON'T WORRY BE HAPPY JW20 - 24,99
Katmandu JW26- 29,60

Rakietki

JR6 - 15,59

Jeżeli chcesz to możesz sobie jeszcze dobrać dobrą wyrzutnię , a jeżeli chcesz się trochę pobawić w odpalanie to polecam moździerz :

JW47 MAGNUM - 27,99

Razem : 98,17 i tak jak mówiłem wcześniej poczytaj na forum i zobacz jaka kość ci odpowiada , albo kup coś hukowego :)


jak najbardziej polecam to co kolega ;) jedynie to zastanowiłbym się na wymianie JW20 na 1518 melodia di fuoco która jest 5zł droższa ;)
i moździerz bym brał bez zastanowienia :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co myślicie o tym żeby do tego zestawu dorzucić jeszcze JW90 ?
Które rakietki wam się bardziej podobają JR8 czy JR6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JR8 od JR6 różni się większym rozpryskiem ( nie dużo większym ) Na FM cena JR8 to 16,59 , a JR6 jest o złotówkę tańsza.Powiem szczerze , że to już twój wybór które JR weźmiesz.Jeżeli masz jeszcze kasę i chcesz dobrać wyrzutnie to bierz tą JW90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co myślicie o takim zestawie ?
» Magnum JW47
» JR08 Diabolo
» Show of fireworks JW90
» STYX JW4060
» Cudak Baterry JW25
» Pluton JW05
» Multicolor
Wartość: ok.144,00 zł
Oferta z bigfun'a(fajerwerki-net).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW05 bym wymienił na coś innego i ewentualnie wywalił Multicolor no chyba , że masz zamiar się bawić nimi przed sylwkiem , a reszta jest całkiem dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może ktoś zaproponować jakąś ewentualną alternatywę dla Pluton JW05 ( max. 30 zł) ?

PS. Właśnie tak Multicolor będę się bawił jeszcze przed właściwym strzelaniem, a tak w ogóle to tylko taki mało znaczący drobiazg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
A co myślicie o takim zestawie ? » Magnum JW47 » JR08 Diabolo » Show of fireworks JW90 » STYX JW4060 » Cudak Baterry JW25 » Pluton JW05 » Multicolor Wartość: ok.144,00 zł Oferta z bigfun'a(fajerwerki-net).
Jedynie pokusiłbym się na zamiane JW25 na JW08 oraz Magnuma na SP0008 (do piątku masz cene 16.99zl).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Magnum'a wymienię na SP0008 bo bardzo mi się spodobał.
Teraz zastanawiam się nad tym czy aby zamiast JW25 i Plutona nie wziąść New Generation 12 bo dużo dobrego o niej usłyszałem i do tego dokupić jakiś drobiazgów: cyrkoblitze, katiusze itd.

Który zestaw byście wybrali ?
NR1
» New generation 12
» STYX
» Show of fireworks JW90
» Diabolo JR8
» Artillery shells SP0008
» Multicolor
» Circoblitz JM01

NR2
» Pluton JW05
» STYX
» Show of fireworks JW90
» Diabolo JR8
» Artillery shells SP0008
» JW 08 Wenus
» Multicolor
Ew. Cudak zamiast Pluton

PS. Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak jak kolega wyżej ja bym brał nr 1 , ale zastanowiłbym się nad wymianą Cyrcoblitz-ów JM01 na P7025 , choćby dla tego , że P7025 jest 10 szt w opakowaniu , jednakże JM01 leci wyżej i ma bardziej donośny huk :) Wybór należy do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Finalny zestaw:

» New generation 12
» Cudak Battery JW25
» Show of fireworks JW90
» Diabolo JR8
» Artillery shells TXB546 ( Miałem brać SP0008 ale mi ktoś zwinął sprzed nosa, ale ten też jest piękny)
» Multicolor
» Circoblitz JM01

Serdecznie wszystkim dziękuję za pomoc, myślę że dzięki wam mój sylwester będzie udany :)

PS. Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...