Skocz do zawartości
  • 0

Co na finał do JW1020?


MarcePAN

Pytanie

Painting Sky,Festival Day czy może Achilles? Którą wyrzutnię wybrać na finał razem z JW1020?
Pytanie do tych którzy mieli do czynienia z którąś z tych kostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A ja Ci polecę coś innego, mianowicie P5420 z SP za 110PLN
Kostka 30strzałowa 30mm miałem ją rok temu jest na prawdę zajedobra.

http://www.youtube.com/watch?v=lEJ-_5JlG4Q&feature=player_embedded


Dołóż jeszcze coś do 131.1 i będziesz miał wysyłkę za 5PLN.


PS trochę dziwię się ludziom że tak fajna kostka zostaje pominięta przez wszystkich, rozumiem gdyby cena zrażała, a cena jest bardzo dobra.


Jeśli jednak nie chcesz jej to txb475 jest super ale sam crackling a ffestival Daya nie miałem Achillesa nie biorę pod uwagę bo jest "I"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To ja z innej strony. Achilles się nie nadaje na finał, bo nie ma finałowego akcentu. Poprostu zwykły napierdzielacz. Z kolei Festival świetny jako kolejny element pokazu, nie finał. Jest regularny i stonowany. Brakuje mu charakterystycznego bombnięcia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na finał bardzo dobre są szybkie kostki w układzie "Z", właśnie dlatego wybrałem na pokaz weselny siostry LH-104 ze Śmieszka, niestety nie kupisz jej poza Krk. W związku z czym proponuję kostkę P7752 dostępną na FM:

http://www.youtube.com/watch?v=m0qt1GUJRwA

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Napisałem: Painting Sky,Festival Day czy może Achilles? ponieważ mam już te kostki i się zastanawiam, która z nich będzie się nadawać na finał, przed JW1020. Nowej już raczej nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakbyś tak od razu napisał nie byłoby nieporozumień. W takim układzie TXB475 i razem z ostatnią salwą JW1020.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Napisałem: Painting Sky,Festival Day czy może Achilles? ponieważ mam już te kostki i się zastanawiam, która z nich będzie się nadawać na finał, przed JW1020. Nowej już raczej nie kupię.


Hmm no to wtedy Festival Day :) i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...