Skocz do zawartości

Głosowanie na zwycięzcę konkursu graficznego forum


fpshooter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji na chroniczny brak czasu Wapstera w tym temacie będziemy głosować na zwycięzcę konkursu graficznego forum. Głosowanie otwieramy o godzinie 00:00 11. grudnia i głosujemy do godziny 00:00 15. grudnia. Każdy administrator/moderator/pomocnik może zagłosować tylko na jednego uczestnika wraz ze wskazaniem posta z wybraną pracą. Wygrywa zdobywca największej liczby głosów. W przypadku remisu, decydujący głos ma Wapster.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z racji chwili wolnego czasu głosuję na Cispers5'a. Każda z jego prac jest na najwyższym poziomie dopracowana. Koleś udzielał się przez cały okres konkursu i nie był monotonny w swoich projektach. Wiem, że jego spojrzenie nie jest klasyczne, ale do mnie przemawia. Ostatnie logo z napisami w napisie i koroną jest doskonałe! Jednak mnie urzekła koszulka Boom, Boom, Boom z bombami (której nie mogę znaleźć w temacie mimo poszukiwań).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sory, że tak "spamuje" pracami, ale chce je jak najlepiej udoskonalić według opinii innych :)
Poprawiona wersja:

25zic05.png




To jest mój głos. Jednak nie została stworzona dobra koszulka z napisem "jestem pirotechnikiem jeśli uciekam lepiej rób to samo". Taki napis byłby bardzo fajny.
Fajny projekt loga na małych gadżetach (zapalniczka itp) dał universal- ten z tą bombką w logo forum


Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crispers ma ogromne możliwości i umiejętności, ale brak mu pomysłu, innowacyjności, poczucia humoru... czegoś, co stawiałoby kropkę nad i. Pomimo wszystko oddaję 1/2 swojego głosu na niego i 1/2 głosu na Miśka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Crispers ma ogromne możliwości i umiejętności, ale brak mu pomysłu, innowacyjności, poczucia humoru... czegoś, co stawiałoby kropkę nad i. Pomimo wszystko oddaję 1/2 swojego głosu na niego i 1/2 głosu na Miśka.


Idealne podsumowanie prac Crispersa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja głosuję na Miśka. Reszta to :facepalm:

A crispers co z tego, że ładnie wygląda jak nie ma nic fajerwerkowego. To ja wezmę pierwsze lepsze logo kupie w z firmie z nadrukami i na to samo wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głos oddaję na Miśka. Prace Crispesa też są bardzo dobre, ale tak jak napisaliście wyżej brakuje tego "czegoś". Przy okazji chciałbym dodać, że hasło Crispersa jest świetne i sugeruję, żeby też go jakoś docenić za to, ale o tym wap zdecyduje.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że większość z kolegów nie trzyma się założeń. Mieliśmy podać swojego faworyta i jego prace. Narazie tylko ja z Firkiem podaliśmy pełne typy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mój głos oddaję na Miśka. Prace Crispesa też są bardzo dobre, ale tak jak napisaliście wyżej brakuje tego "czegoś". Przy okazji chciałbym dodać, że hasło Crispersa jest świetne i sugeruję, żeby też go jakoś docenić za to, ale o tym wap zdecyduje.

fps


również testem identycznego zdania !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny. Mój głos również idzie na Miska, na tą samą prace. Wydaje mi się najlepsza i dobrze będzie reprezentować nasze forum. Jednak uważam, ze warto zrobić tez małe gadżety typu zapalniczki, kubki, smycze. Tu ciekawy projekt dal universal, o ile oczywiście jest to praca samodzielna.
Crispers zrobił ciekawe prace i poświecił na to dużo czasu i chęci, ale mimo to one mnie nie przekonują. Można jednak dać by mu coś za chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dać mu coś za chęci" a raczej za bycie uparty i nie przyjmowanie do swojej wiadomości że to nie ten klimat ?? niejednokrotnie mówiliśmy mu "to nie ten klimat, nie ta tematyka, daj więcej pirotechniki tam" a on swoje jak by robił koszulkę dla forum graficznego :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie da się odmówić Crispersowi wytrwałości, profesjonalizmu oraz ogromu pracy, jaki włożył w przygotowanie projektów. Poziom prac który reprezentował wymagał z pewnością długich godzin spędzonych w programach graficznych. Osobiście przyznałbym mu jakąś nagrodę pocieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i prace Crispersa są niesamowite, ale brakuje im tego czegoś.. Większosc jego prac jest prawie jednakowych, może nie jednakowych ale w tym samym stylu, brakuje mi czegoś fajerwerkowego. Może i stworzył fajnie wyglądające prace, ale jakoś mnie nie przekonują, wg. mnie te koszulki powinny, po pierwsze miec biały kolor, po drugie powinny byc stonowane, to nie jest forum graficzne tylko forum o fajerwerkach. Przedstawię kilka prac które mi się podobają:
-Misiek 2i957id.png
Tło pod tekstem wymiata, gdyby ta koszulka była biała i miała mniejsze logo, wg. mnie powinno byc nasze zwykłe logo, po lewej stronie(przy sercu);
-Crispers5 motywfajerwerkowynazycz.jpg
Logo jak dla mnie fajne, wzorki efektów też niczemu sobie, gdyby stonował kolory i wrzucił na białą koszulkę lub jasno szarą, mogłoby wygrać;
-niewiem kogo 216289_219379238078566_113932431956581_989559_3459553_n.jpg Praca jak dla mnie mistrzowska i jak najbardziej godna 1 miejsca, stonowana, prosta i nie ma nawalonych efektów na koszulce, znając życie firma produkująca koszulki weźmie o kilkaset procent więcej, za nadruk na całej koszulce niz na popiersiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że głosowanie trwa do północy dzisiaj. Nie mamy jeszcze głosu Piotera. Jak nie zdąży do północy to uznaję, że zrzekł się prawa głosu. Myślę, że jutro będzie można oficjalnie ogłosić wyniki na forum.

PS Od wapa wiem, ze nie ma pracy, która jest warta jego głosu, więc decyduje demokratyczna większość. I zwycięzca może być tylko jeden, bo opcja podziału nagrody odpada.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...