Skocz do zawartości
  • 0

Fp3 new a fp3 ;]


kosteczko

Pytanie

Witam. Mam dość prymitywne pytanie :P, ale szczerze mówiąc to na serio nie wiem ;]
Jest jakaś różnica w pudełku, bądź napisach na nim pomiędzy fp3 a fp3 new ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

jak czytam posty to najczesciej wszędzie pisze fp3new, natomiastzawsze zaopatrywałem się w zwykłe fp3 ;]
i teraz nie wiem czy to jest to samo, czy new mają nadzwyczajne zdolności xd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To jest tylko oznaczenie handlowe. A od tego roku zamia st petard fp3/fp3 new mamy odpowiednik sprowadzony przez Triplexa, czyli petardy 859, których moc niewiele ustępuje starym dobrym FP3, podobnie jak la Bomby są to bardzo dobrej jakości petardy. Dodam jeszcze ciekawostkę, że fptrójki nazywały się kiedyś "decybele nitro".

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

FPS mowisz ze ustepuje skoro velibrum porownywał obie petardy i były jednakowe? :>

FPS ?? Fp3 New jest trochę głośniejsze od normalnego. Moje porównanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Np. w szczecinie 2 lata temu jescze jak malo osób nimi się "jarało" nazywane byly samymi decybelami również przez sprzedających ;]
pamiętam że kupowałem je wtedy po 6-8 zł coś w tym stylu i to na takim małym stoisku z bagażnika :P
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

FPS mowisz ze ustepuje skoro velibrum porownywał obie petardy i były jednakowe? :>


Może to efekt psychologiczny, to tak jak z F3N i la Bombami, poza tym trzeba by więcej testów wykonać, żeby być pewnym, bo petarda petardzie w paczce nierówna. Wszystko zależy ile się Chińczykowi fb sypnęło i czy chciało mu się dokładnie zatyczki i korpus zrobić.


fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odpalałem obie jednocześnie, New z flarą jest o jakieś 5%-7% głośniejsza i ciup większy bass.
Poza tym fp3 jest 7zl/30szt a fp3 new 12-20zl chociaż już chyba ich nie produkują.
Małe różnice - generalnie tyle już ich wypaliłem że zachwyt huku minął i mam wrażenie ze wszystkie slabe :dry:
3 Lata temu jak kolega przyniósł z bazaru włączały się alarmy i robiło swoje, jeszcze 2 lata temu miałem je na sylwka były ok - teraz końcowe partie fp3 new sporo słabsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odpalałem obie jednocześnie, New z flarą jest o jakieś 5%-7% głośniejsza i ciup większy bass.
Poza tym fp3 jest 7zl/30szt a fp3 new 12-20zl chociaż już chyba ich nie produkują.
Małe różnice - generalnie tyle już ich wypaliłem że zachwyt huku minął i mam wrażenie ze wszystkie slabe :dry:
3 Lata temu jak kolega przyniósł z bazaru włączały się alarmy i robiło swoje, jeszcze 2 lata temu miałem je na sylwka były ok - teraz końcowe partie fp3 new sporo słabsze.


Pomyliłeś sobie FP3 new z FP3 small :]

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...