Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Głównie petardy do zabawy w sylwestra - 150 zł


Kubaguzik

Pytanie

Witam,
na wstępie napisze, ze jest to mój pierwszy taki stuff i pierwszy raz kupuje w internecie. Sklep w jakim chce kupować to fajerwerkimarket.pl, chciałbym zamówić jutro, tz. niedziela(13.11.2011) do godziny około 21 z takiej racji, ze maja promocje, ze wszystko bez vat.
Chce: jc05, la bomby, krachemena, grom, żuki.
I właśnie co polecacie, chodzi mi tu o jakieś motylki, circobliztzy, artykuły rożne, fontanny, petardy i inne takie do zabawy.
Proszę nie układać tak dokładnie stuffu tylko po prostu napisać co jest warte uwagi i ma jakiś fajny efekt lub wybuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Warte uwagi są karabinki, napewno są fajne do zabawy : https://fajerwerkimarket.pl/cf8007b-karabinek-100-strz-smieszek.html
Polecam jeszcze bardzo fontannę Happy New Year, motylki Kamikadze pakowane po 2 sztuki, i "Whistling moon travelers" Jorge, po 14zł paczka 130 sztuk bodajże . Przypatrz się jeszcze Flashom, i napewno dymem :D.

Ale wiesz co, sam mój pierwszy stuff dałem same pierdoły i potem nie było za ciekawie :( Polecam Ci rakiety Diabolo JR6, mają spory efekt i nie dużo kosztują, 12zł za 12 sztuk a naprawde się opłaca sam kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kup perfecty, 2 paczki cyrko, z 3 paczki jc05, nie beirz krachmenow bo to strata pieniedzy, la bomby ew. 1 paczke wez ale watpie ze sa mocniejsze od fp3small..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam kulki trzeszczące (cracklingowe), są świetne, również kulki dymne będą dobre do zabawy.
Oprócz tego również Wirujące baczki JM04 i JF66 Flash (ewentualnie inne baczki i strobki). Tego nie powinno zabraknąć w stuffie.
Z motylków i cyrków dobre są oczywiście Kamikadze (i male, i duże) oraz JM01.
Jak chcesz się dużo pobawić, możesz tez wziąć JR04 Whistling Moon Travellers.
Ciekawie wyglądają również JC08- Trzeszczące 2-minutowe fontanny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do zabawy powiadasz?
Hmm to ja sie duzo bawie i Ci polecam tak:
MOON TRAVELERS - 0440 144 rakietki male z piskiem tanio
KORSARZ - P1203B POTRÓJNY HUK /A/1( 100 szt. )
EX1 - PETARDY EXPLOSIVE I
JR6 - RAKIETKI DIABOLO super do zabawy i naprawde fajne efekty
JF66 FLASH/A/1 Stroboskop za 2zl -.- ;D super do zabawy ;p
CYRKOBLIZ - P7025 10szt ok 5zl(w promo) super do zabawy
BALLET - JW11 - A/5/6 Wyrzutnio fontanna za 3zl ;D ładna
FAJ000 - PETARDY za 50gr paczka 10szt+za kazda paczke paczka gratis
JC05 Fp3 oczywiscie musi byc ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...