Skocz do zawartości
  • 0

Szelki 1,75" i 2"


Seba

Pytanie

Chciałbym was prosic o pomoc mam w planach zamówic szelki 1,75" i 2" QM razem 16 szelek a nie wiem jakie wybrac efekty. Mam nadzieje ze mi pomozecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Chciałbym was prosic o pomoc mam w planach zamówic szelki 1,75" i 2" QM razem 16 szelek a nie wiem jakie wybrac efekty. Mam nadzieje ze mi pomozecie



jasne 8 x red wave

i 8 x green wave :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardzo nie rozsądnie koledze doradziłeś bo jeśli nie robi pokazu i nie odpala tych szelek grupowo czy w finale to po prostu znudzi mu się strzelanie 16szt. 2 efektami. Jak będę miał czas to napiszę jak ja bym to widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Firawerkoman dobrze prawi, dla pojedynczego odpalania lepiej mieć różnorodne efekty. Ja mam doświadczenie z szelkami 2" na qm, z których zdecydowanie polecam brocade crown, silver peony i red wave. Cylinderków 1,75 niestety nie znam, ale dla równowagi warto by dobrać jeszcze efekty z kolorem zielonym i niebieskim oraz craclingiem. Generalnie na twoim miejscu celowałbym w szelki o 8 efektach po 2 szt. w każdym. Z czego 2" te, co napisałem, a 1,75" według tego co Ci napisze firawerkoman.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardzo nie rozsądnie koledze doradziłeś bo jeśli nie robi pokazu i nie odpala tych szelek grupowo czy w finale to po prostu znudzi mu się strzelanie 16szt. 2 efektami. Jak będę miał czas to napiszę jak ja bym to widział.


Doradziłem tak jak ja to czuje. Mądra osoba wchodzi sobie na stronę w której kupuje szelki i ma wszystko napisane każdy efekt który jest dostępny. Następnie wchodzi na YT lub forum wpisuje w wyszukiwarkę i ogląda filmy z efektami.

Jeśli mu się nie chce zajrzeć to napisałem 2 główne efekty które są dostępne oraz które robią dobre wrażenie.

A jak ma kupić 16 to niech wejdzie na sklep i kupi 8 rodzajów efektu po 2 i będzie po sprawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po prostu chciałem sie was spytać ktore efekty sa najbardziej godne polecenia ich rozmiary, rozlozystosc itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po prostu chciałem sie was spytać ktore efekty sa najbardziej godne polecenia ich rozmiary, rozlozystosc itd.


To polecam ci Red Wave oraz Green Wave. Bardzo ładny efekt ale nigdy nie ma gwarancji, że wypali duży i piękny :) Czasami wystrzeli super a czasami połowę mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...