Jump to content
Cooli

Urodzinowy Pokaz Forumowiczów Rozmowy i zapisy

Recommended Posts

Witam. Wpadłem na pomysł co by kiedyś stworzyć jakiś projekt i wykonać wspólnie jeden duży pokaz amatorski. Nie wiem czy już kiedyś taka propozycja padła więc pytam czy było by zainteresowanie?

Można by to podpiąć pod jakieś spotkanie forumowiczów albo umówić miejsce i stworzyć coś. Można zacząć od czegoś prostego.

Pomysł sam w sobie jest bardzo dobry i z pewnością jeżeli by wypalił, to byłaby to super sprawa. Problem tylko w tym, że użytkowników którzy są na tyle zaangażowani, żeby przyjechać w konkretne miejsce w kraju jest bardzo mało. Zobaczymy co przyniesie ten sezon sylwestrowy, kto wie, może przybędzie jeszcze kilku aktywnych również poza sezonem zapaleńców ;)

Transport to kwestia najmniej znacząca. Dla mnie nie jest problemem gdzieś dojechać czy kogoś zabrać po drodze itp. Chodzi mi o to aby osoby wspólnie zrobiły coś dużego i wspólnie wymienić się doświadczeniami, zgrać systemy i zrobić coś fajnego.

Moze powiem to trochę pod siebie, ale sadze, ze jeśli coś takiego by wypaliło, to najlepszym miejscem byłaby Warszawa. Dojechać łatwo, miejsce się znajdzie, dużo forumowiczów w okolicy, hurtownie tez. Po za tym w Wawie właśnie miało być kolejne spotkanie forumowe.
Pomysł sam w sobie jest dobry i można go zrealizować, ale dopiero wiosna/latem. Trzeba bardzo dużo ustalić z takimi sprawami.
Pozdrawiam

warszawa to najtragiczniejsze miejsce jakie można wybrać

jeśli ktoś nie zna warszawy to nie dojdzie szybko we wskazane miejsce, jak już to trzeba wybrać jakieś mniejsze miasto do którego wiele osób będzie miało podobną drogę do pokonania i przede wszystkim miasto które nie jest zatłoczone

Miejsce spotkania musi dysponować pewnym terenem do organizacji takiego przedsięwzięcia. Nie można szukać go w dniu spotkania, a mieć już ustalone gdzie można spokojnie się organizować, nie martwiac się że w połowie projektu odwiedzą nas mundurowi z zapytaniem czy w czymś pomóc.

Jesli jesteś na swoim terenie to nic ci nie zrobią :) kto ma duża działkę? Jak by co to zapraszam do siebie

Według mnie to w ogóle nie wypali... Wszyscy forumowicz są rozsiani po całej Polsce... Dla mnie najtragiczniejszymi miejscami na takie coś jest cały wschód jak i północ kraju...
Więc dla mnie to nie ma żadnego sensu excl.gif Jeżeli byście już naprawdę chcieli to do Wrocławia :P

Co do Ciebie JMJ - Warszawa jest dla mnie (byłem tam tylko 1) i może większości z nas bardzo kłopotliwa, bo nie każdy tam był lub jak był to nie zna jej na pamięć jak to wy mieszkańcy Wawy

zapraszam do Kosowa pod Radomiem. Do dyspozycji 40ha pola po byłym PGR. :] Super miejsce. Teren płaski, nie zarośnięty krzakami ani wielką trawą choć to nieużytki. B)

Dla jasności:
1. Kto chce i tak znajdzie sposobnosć stawienia się i udziału w takim projekcie.
2. Słowo klucz - zgadamy, czyli nie Ty podajesz miejscowość, gdzie wszyscy mieli by się zjechać, tylko propozycje gdzie jest Twoim zdaniem najlepsze miejsce takiego spotkania, mając na uwadze rozrzut uczestników po Polsce.

Ja napisałem propozycję wszystko jest do ustalenia. Nie musi to być 20 osób mogą być 2 albo 3 może być 5. Pytanie jest kierowane tylko do osób zainteresowanych. Fajnie by było to dograć wszystko na Tip Top. Nagranie całego materiału przygotowań i następnie stworzenie klipu z pookazu. Wiem, że większość sie nie pojawi. a 3 osoby to już było by coś.

Moze doprecyzuje- "miejsce się znajdzie" oznacza, ze dysponuje prywatnymi terenami, inni pewnie tez, można by któryś wybrać.
Oczywiście nie chodzi mi o ścisłą warszawę, tylko raczej o miejsca pod nią- Wilanów, Wawer, Konstancin. Dojechać własnym samochodem z GPS wcale nie będzie tam trudno, a pewnie będziemy jeśli już jechać razem, wiec problemu nie ma.
Moze i Warszawa jest kłopotliwa dla turystów, ale nie wyobrażam sobie jak mielibyśmy dojechać do jakiejś malej miejscowości bez samochodu. Do wawy dojeżdżają pociągi z całego kraju.

Najlepiej w Łodzi, środek Polski. No i posiadamy z kumplami 500m działkę. Totalne odludzie. :happy:

Jak znajdę chwile czas, zgram fotkę działki z kompa.

Pomysł świetny. Ja byłbym na 99 % (1% zależy od starszych czy znowu czegoś nie wymyślą, niby po maturach będę mógł jeździć gdzie chce :P ). Co do miejscówki to powinien to być środek Polski, tak żeby każdy nie miał za daleko. Propozycja Mpiego jak najbardziej trafna ;)

Najlepiej w Łodzi, środek Polski. No i posiadamy z kumplami 500m działkę. Totalne odludzie. :happy:

Jak znajdę chwile czas, zgram fotkę działki z kompa.

Do Łodzi mam blisko. Może być

No panowie powoli powoli i do celu.

Cooli a to by byla skladka za ile 100-300 zl? czy jak?

Na razie nie ma konkretów. Myślę aby ustalić stuff na ten projekt kto ma jakieś pomysły itp. Zrobić już naprawdę fajny projekt z muzyką.

Jestem za, pomysł swietny :D tylko gorzej z dojazdem sam nię mogę się ruszyć, tata nie wiem czy by mnie podwiózł,a w czasie wakacji naprawde nie wiem czy bym się wyrwał ( mieszkam w Bielsku ). Co do kwesti stuffu to najlepiej byłoby zrobić tak, że wszyscy składają się po równo.

Co do "pewności" obecności to narazie za daleko by stwierdzać, bo życia płata filge....Miejsce w Łodzi trafne, bo rzeczywiście jest blisko każdemu (że tak powiem). Co do składek to uważam, że nie powinno być żadnego limitu w kwocie czy produktach. Wywieranie presji, że jeden będzie miał towar za 100zł inny za 1000, a trzeci tylko przyjedzie dla atmosfery i poznania ludzi z wirtuala jest demotywujące z perspektywy spotkania przede wszystkim dla zabawy.

Jestem za, pomysł swietny :D tylko gorzej z dojazdem sam nię mogę się ruszyć, tata nie wiem czy by mnie podwiózł,a w czasie wakacji naprawde nie wiem czy bym się wyrwał ( mieszkam w Bielsku ). Co do kwesti stuffu to najlepiej byłoby zrobić tak, że wszyscy składają się po równo.

Wsiądziesz w pociąg do Częstochowy albo pks a ja cię odbiorę z dworca i pojedziemy do Łodzi.

Co do składek to nie będzie czegoś takiego jak ustalanie wpisowego.
Każdy kto będzie miał ochotę to przyjedzie i zadeklaruje co przywiezie. Z tego co przywiezie zrobi się pokaz i tyle. Potrzeba też osób które mają dobry sprzęt do zarejestrowania całego projektu (kamera aparat)

Wszystko jest dla ludzi.

Ja poszukuje pomocy na sylwestra :) 2 pokazy w rodzinie i brak pomocników :)

Z operatorem sprzętu utrwalającego nie ma problemu, w Łodzi podobno jest taki jeden :D .