Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Stuff do +/-100zł (skromny ale głośny)


Gość ..::MiR3k::..

Pytanie

Gość ..::MiR3k::..

Witam was drodzy nieznajomi koledzy.
Zwracam się do was z prośbą aby ktoś z was ułożył mi stuff (skromny) do 100zł, ponieważ reszta pieniędzy idzie na części do moto.
A więc chodzi mi głowie o to żeby było głośno i dużo strzelania, czyli zero wyrzutni, jakiś zestaw rakiet, zero cyrkoblic (na ostatnim sylwestrze poleciała we mnie :/) i duuużo achtungów, Jumbo Jet, piratkek, big piratek i tego co wali:P
Czekam na wasze propozycje i wiem że tego roku zamówie przez neta i prosze was aby było jak najtaniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość ..::MiR3k::..

To się nawet nie nazywa stuff-em :/
A może zamiast dwóch paczek decybeli po 20zł razem za te 20zł kupić jumbo albo jakieś duże aChtungi? I odrazu wam mówię że takie pierdółki typu ko201 kupie na w sklepie. Więc tego też nie bieżcie.
Czekam na wasze dalsze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To się nawet nie nazywa stuff-em :/
A może zamiast dwóch paczek decybeli po 20zł razem za te 20zł kupić jumbo albo jakieś duże aChtungi? I odrazu wam mówię że takie pierdółki typu ko201 kupie na w sklepie. Więc tego też nie bieżcie.
Czekam na wasze dalsze propozycje.


Widać że nie miałeś FP3 New
ehh...

Słuchaj FP3 New jakbyś porównał jest trochę głośniejszy od achtunga nawet dużego i od Jumbo także
I jeszcze jedno za 15zł masz tylko 6szt np Big Jumbo ( i słabszy huk ) a za 19,99 masz 20sztuk ( baaardzo głośnych z mocnymm basem petard )
Więc chyba lepiej no .... :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość ..::MiR3k::..

No nigdy nie miałem tych pedard jak i jumbo więc nie wiem jak to ma walić, ale jak mówicie że te za 20zł lepsze od jumbo no to nie dziwie się cenie :D
Czekam na dalsze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Owszem cena jest droga ale opłaca się brać Jumbo i Achtungi są owiele słabsze od fp3
U siebie w mieście niesądze że je kupisz a jak będą to jeszce drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość ..::MiR3k::..

No i dlatego chce kupić fajerwerki w necie ;) A i prosze żeby zrobił propozycje tak jak to zrobił kolega na początku, tylko teraz prosze bez pierdułek (ko201 itp.) i bez rakiet (kupie je razem z pierdułkami).
Chodzi mi o to żeby było jak najwięcej odmian petard hukowych np. piratka, fp3, big piratka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...